Wybrakowana choinka za duże pieniądze. Chajzer w natarciu

Filip Chajzer i wybrakowana choinka/Fot. Instagram @filip_chajzer

Filip Chajzer ostatnio zapowiedział ciekawy filmik. Otóż, dziennikarz zaczął pałać się sprzedażą choinek. Gospodarz “Dzień dobry TVN” wstawił zdjęcie bardzo skromnego drzewka. Wybrakowana choinka ponoć “poszła” za duże pieniądze.

Chajzer marketing ma opanowany do perfekcji. Wybrakowana choinka została, jak zapewnia gwiazdor TVN-u, sprzedana i to za duże pieniądze. Dziennikarz nie zdradził jednak całego projektu. W poniedziałek pojawi się on na jego kanale na Youtubie. Redaktor nigdy nie miał problemów z kontaktami interpersonalnymi. Nic zatem dziwnego, że upchnął wiechcia z sukcesem.

Filip ma na swoim koncie mnóstwo akcji charytatywnych. Po prostu uwielbia pomagać i udzielać się dobroczynnie. Zarówno jako inicjator zbiórki pieniędzy na Dom Samotnej Matki na warszawskiej Białołęce, na rzecz którego są sprzedawane również opłatki m.in. w Galerii Północnej, jak i bezpośrednio, zajmując się sprzedażą. Mamy tu do czynienia z prawdziwym filantropem XXI wieku.

Społeczeństwo już się nauczyło, by w niefortunnych i tragicznych sytuacjach zgłaszać się właśnie do niego. Dzięki swoim zasięgom, dokonuje rzeczy niemal niemożliwych. Ostatnio udowodnił to, gdy w zaledwie trzy dni zebrał ponad pół miliona złotych. Najbardziej cieszy go radość i szczere podziękowania ze łzami w oczach tych, których wsparł. Kogo uszczęśliwi dzięki sprzedaży świątecznych drzewek? Wybrakowana choinka za sporą sumę pieniędzy to jeszcze nie apogeum możliwości młodego Chajzera…

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here