Edyta Górniak martwi się o syna. “Postanowił zostać snajperem”

Edyta Górniak martwi się o syna. O co chodzi? Foto: print screen z YouTube/Dla Ciekawskich
Edyta Górniak martwi się o syna. O co chodzi? Foto: print screen z YouTube/Dla Ciekawskich

Edyta Górniak martwi się o syna Allana. Nastolatek wpadł na nowy pomysł, który nie do końca podoba się jego matce. Co z tym problemem zrobi gwiazda?

Edyta Górniak martwi się o syna nie po raz pierwszy. Niegdyś 15-letni dziś Allan chciał zostać DJ-em, później jednak wpadł na pomysł zostania żołnierzem, co też od jakiegoś czasu realizuje.

– Jest to więcej niż moja pasja, to poświęcenie się dla czegoś, za co walczyli inni ludzie, to największy honor – zadeklarował jakiś czas temu w “Dzień Dobry TVN”.

Górniak nawet cieszyła się, że jej syn znalazł pasję, która go pochłania. Szczególnie podobały mu się wojskowe obozy. Piosenkarka miała nadzieję, że Allan uniknie losu swojego ojca Dariusza Krupy, który popadł w konflikt z prawem. Ostatnio jednak Górniak coraz bardziej obawia się, że zabawa nastoletniego syna faktycznie przerodzi się w poważne zajęcie zawodowe.

– Allan już po maturze mógłby starać się o przyjęcie w szeregi żołnierzy zawodowych przez Wojskową Komendę Uzupełnień. Ona oceni, czy zostanie wysłany na roczny kurs, czy też będzie musiał ukończyć pięcioletnią szkołę oficerską – powiedział dla “Na Żywo” zawodowy żołnierz.

Jak poinformował magazyn anonimowy informator, syn Górniak pragnie zostać snajperem i wyjechać z Polski na misję wojskową. W tym celu rozpoczął już treningi na strzelnicy.

A co na to gwiazda?

– Nie może wyobrazić sobie, że nastolatek wyjedzie na misję. Dobrze zdaje sobie sprawę, że ten pomysł może zrealizować dopiero za kilka lat. Ale już sama wizja przyszłości wzbudza w jej sercu obawę, czy syn do niej wróci cały, i czy nie przeżyje traumy, która zmieni go na zawsze – powiedział “Na Żywo” Dawid Zawadzki, znajomy piosenkarki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here