Edyta Górniak MOCNO o domniemanej “pandemii”: to jest zamach na ludzkość. Oberwał też Łukasz Szumowski [WIDEO]

Edyta Górniak
Edyta Górniak/fot. Instagram

Edyta Górniak jest odważna i nieustępliwa, jeśli chodzi o głoszenie swoich przemyśleń dotyczących domniemanej “pandemii”. Nie wstydząca się swoich poglądów artystka, podczas rozmowy przeprowadzonej przy okazji prezentacji nowej ramówki TVP, zawyrokowała: to co się wydarzyło to zamach na ludzkość.

“Ja mam wiele niepopularnych przemyśleń, aczkolwiek nie indywidualnych. Okazuje się, że jest bardzo wiele osób mających poglądy podobne do moich. I bardzo się z tego cieszę. Chyba byłam jedną z pierwszych osób, która się odważyła mówić o różnych zjawiskach – powiedziała Górniak w rozmowie z “Pudelkiem”.

Według piosenkarki jest bardzo wielu ludzi, którzy gdyby im powiedziano: “nie ma żadnej pandemii i nigdy nie było, zdejmijcie maseczki”, to i tak będą je nosić do końca życia, albo przynajmniej przez parę najbliższych lat. Bo tak mocno są “sfokusowani” na to, co im się wmawia. Są ulegli, słuchają baz mrugnięcia okiem wszystkich poleceń.

– Ja mam do tego inne podejście i inne poglądy na tę sprawę. To jest bardzo, bardzo gruby scenariusz. Uważam, że to jest zamach na ludzkość, to co się wydarzyło – stwierdziła Edyta Górniak.

I dodała, że istnieje bardzo wyraźny podział: na tych, którzy nie przyjmują żadnych krytycznych sądów o “pandemii”, a także odrzucają wszelkie zdroworozsądkowe argumenty na temat tego, co się dzieje, oraz na ludzi otwartych, pogłębiających swoją wiedzę, wiele czytających, świadomych, którzy próbują podejść do całej sprawy bardzo racjonalnie.

Edyta Górniak wyjaśniła także, iż przyczyną dymisji Łukasza Szumowskiego mógł być… strach przed spotkaniem z nią. Gwiazda chciała bowiem umówić się z byłym już ministrem zdrowia na kawę, by porozmawiać z nim o sensowności wprowadzania kolejnych ograniczeń i o straszeniu “pandemią”.

W takiej sytuacji do dyskusji jednak nie dojdzie.

A miałam super kreację przygotowaną. I parę trudnych pytań – wyznała artystka, która wiadomość o tym, że Łukasz Szumowski jest teraz na zagranicznych wakacjach, w stronach które pełniąc rządową funkcję wskazywał jako niebezpieczne, i na dodatek relaksuje się bez maseczki, skwitowała krótko:

UPS!

10 KOMENTARZE

  • wirusów nie ma, kto je widział? Idiotów nie sieją. Nikt nie umiera za powodu zarażenia koronawirusem. Z durniami dyskusja jest niemożliwa. 2 +2 = 5 i korwinowska gimbaza uznaje to za pewnik.

  • …a gdyby jeszcze Doda dodała, że chodzenie bez…majtek odstrasza wirusy, to korwinowska młodzież (mikrocefalki) pękliby z zachwytu. Idioci, uwierzą w każdą brednię, że nie ma koronawirusa.

  • A ty takie głupoty piszesz, że aż sam na nie odpowiadasz. A i tak cały czas to bełkot. Żebyś chociaż sobie zaprzeczył.. Dyskutował sam ze sobą:D Ale nie, co tam, dostajesz pensje trolla to jedziesz nadgodziny nawet w weekend:D Pożyteczty id..
   Jesteś dumny z siebie?:D
   Udowodnij, że jest pandemia, durniu. Jakby była pandemia, to nie byłyby potrzebne żadne testy. Ale to przekracza twoje pojmowanie. Tak jak to, że matematycznie w statystykach żadna pandemia nie istnieje. Jest to już udowodnione i żadne pisanie oszołoma na forum tego nie zmieni.

 1. No tak, niech pani Górniak zaprosi Kaczafiego na kawę, to może Kaczafi odejdzie z polityki ku radości nieudaczników z agenturalno-mafijnej PeŁo.

 2. Korwinowska oczadzoną gimbazę nic nie przekona. Jesteście jak sekta Rydzyka i Maciara. “Panie zamach był, to Tusk, Ruskie i Niemcy…wiadomo…” w wy mikrocefaliki swoje: “wirusa nie ma” Debile.
  PS.Pomijam szurnięta cyganichę, która pieprzy durnoty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here