Edyta Górniak podjęła przełomową decyzję. Idzie do sądu kościelnego!

Edyta Górniak nie może się całować! Dlaczego? Foto: print screen z YouTube/tvnpl
Edyta Górniak nie może się całować! Dlaczego? Foto: print screen z YouTube/tvnpl

Edyta Górniak już ma dość! Wokalistka w końcu postanowiła wziąć rozwód kościelny z Dariuszem K.

Edyta Górniak i Dariusz K. wzięli ślub w 2005 roku, jednak 5 lat później małżeństwo się rozpadło. Owocem ich związku jest 16-letni Alan. W lipcu 2014 roku Dariusz K. pod wpływem środków odurzających śmiertelnie potrącił starszą kobietę i został skazany na 6 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna już wyszedł na wolność i Edyta w końcu zdecydowała się wziąć z nim rozwód kościelny. Wokalistka mówiła o tym jeszcze kilka lat temu, jednak zdania duchownych, z którymi rozmawiała, były podzielone.

Jak podaje “Świat i Ludzie”, teraz o słuszności podejmowanych kroków wokalistkę utwierdził “zaprzyjaźniony ksiądz”. Według duchownego Dariusz K. daje powody do pozytywnego rozpatrzenia sprawy Górniak.

“Zbiera teraz materiał dowodowy. Bardzo zależy jej na unieważnieniu swojego małżeństwa w kościele” – czytamy w magazynie.

4 KOMENTARZE

  1. Nie poznaję artystki, pamiętam ją młodziutką jeszcze z “Opola” nr27 bodaj tam miała na sobie kreację której górę ktoś przykleił na taśmę dwustronną do jej piersi, oczywiście było to widać na zdjęciach, urocze…. no a teraz….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here