Edyta Górniak rzuca wyzwanie ministrowi Szumowskiemu. “Przed kamerami, na oczach całego kraju”

Edyta Górniak fot. screen youtube.com / Łukasz Szumowski fot. PAP
Edyta Górniak fot. screen youtube.com / Łukasz Szumowski fot. PAP

Piosenkarka Edyta Górniak trafiła na usta wszystkich po tym, jak w wywiadzie dla Marcina Roli z wRealu24 powiedziała, że póki żyje nie da się zaszczepić na koronawirusa. Jej słowa skomentował sam minister Łukasz Szumowski, a teraz jeżeli przyjmie wyzwanie czeka nas wiekopomna debata.

Edyta Górniak powiedziała, że nie da się zaszczepić póki żyje. Na te słowa odpowiedział sam zmęczony minister Łukasz Szumowski, który próbował wyjaśniać, że przecież wokalistka nie wie jak działa samolot, a mimo tego do niego wsiada.

Szumowski odpowiada Góniak

Nie mam możliwości weryfikacji i wiedzy, co zostaje mi wstrzyknięte. Szczepienia mogą wywołać różne reakcje organizmu. Ja i mój syn nie zgodzimy się na szczepienia. Jeśli będą chcieli nas rozstrzelać, to niech nas rozstrzelają – mówiła Górniak.

Ja rozumiem, że pani Edyta sprawdza na przykład, z czego są zrobione pastylki, antybiotyki, jak łyka. Szczepionka to jedna z form leku. Tak samo, jak jako ludzie nie wiemy i nie jesteśmy w stanie sprawdzić pastylki, tak nie jesteśmy w stanie sprawdzić szczepionki – odparł Szumowski.

Górniak zaprasza do debaty

Teraz w odpowiedzi na słowa ministra Łukasza Szumowskiego Edyta Górniak zaprasza go do debaty. – Chętnie więc spotkam się jak Pan sugeruje „twarzą w twarz”, aby przekonał mnie Pan do swojej wiedzy w zakresie przymusowych szczepień – napisała na Facebooku.

Spotkajmy się w miejscu bardziej publicznym, czyli przed kamerami, na oczach całego kraju. Może jednak zmieni Pan zdanie, skoro zmienił Pan już raz choćby w temacie noszenia maseczek… Co do publicznej debaty sprawdzę swój kalendarz i prześlę Panu propozycję terminu – dodała.

9 KOMENTARZE

  1. Co ten pisowski pajac w ogóle porównuje. Do samolotu wsiada się z własnej woli a nie pod przymusem. Tak samo z jedzeniem pigułek czy innych rzeczy. On chyba naprawdę jest tak tępy, że nie rozumie o co chodzi.

  2. Piona dla Edyty chociaż coś jeden celebryta po naszej stronie pilnujmy go bo zaraz może zmienić zdanie

  3. Ja pier..le- “największy autorytet w walce z koronwirusem w Polsce” jak tytułują zasranca z teką ministra nie wie, że szczepionka nie jest lekarstwem. Jeszcze raz- ja pier..le

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here