Edyta Górniak szczerze o Michale Szpaku! Czy chciałaby z nim współpracować w “The Voice”?

Edyta Górniak
Edyta Górniak/Fot. Instagram

Niedługo kolejna edycja hitowego show “The Voice of Poland”. Edyta Górniak wybiera osoby, z którymi pracowałoby się jej najlepiej. Czy piosenkarka chce współpracować ze Szpakiem?

W 11. edycji “The Voice of Poland” Edyta Górniak będzie zdecydowanie największą gwiazdą jury. Okazało się, że piosenkarka sama wybiera osób, z którymi chce pracować, a produkcja bierze jej zdanie pod uwagę.

Jakiś czas temu okazało się, że Edyta nie chce pracować z Justyną Steczkowską. Przypomnijmy, że Justyna i Edyta zasiadły w jury “The Voice of Poland” tylko jeden raz, w 2014 roku. Kobiety od początku nie przepadały za swoim towarzystwem, a gdy Steczkowska nie pojawiła się w kolejnej edycji, Górniak nie kryła radości.

Teraz wokalistka wypowiedziała się na temat Michała Szpaka. Górniak wyznała, że chciałaby spotkać się z nim w nowej edycji show.

Chciałabym pracować z Michałem Szpakiem. Fajnie by było się wzajemnie odkryć. Myślę, że nasza współpraca mogłaby być ciekawa dla widza – zdradziła w rozmowie z “Faktem”.

4 KOMENTARZE

  1. W takim razie ja skreślam tą panią ze swojego repertuaru muzycznego. Współpracowanie z kimś (Szpakiem) kto wspiera ruch LGBT i nazywa Polaków homofobami jest niewybaczalne.

  2. Szpak niedawno ubolewał, że Polska nie jest tolerancyjna wobec osób lgbt. Ale nie wydaje mi, aby wpłynęło to na wybór do kolejnego the Voice…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here