Edyta Górniak walczy z bólem pleców i zakwasami! Czy problemy zdrowotne przeszkodzą jej w zdaniu egzaminu?

Edyta Górniak/photo: instagram: edytagorniak
Edyta Górniak/photo: instagram: edytagorniak

Edyta Górniak bierze udział w nowym programie telewizyjnym “My Way”, dzięki któremu cała Polska będzie mogła oglądać jej zmagania ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy. Jak każda gwiazda, diva także widzi spore mankamenty w jeździe samochodem.

Na przeszpiegi do domu Edzi wysłano Agatę Jastrzębską, która miała dowiedzieć się jak celebrytka radzi sobie za kierownicą.

– Nie lubię robić rzeczy pobieżnie lub jako tako, żeby się prześlizgnąć. To mnie w ogóle nie interesuje, chcę zrobić wszystko jak najlepiej. Na razie to jest tak daleka droga, że trochę się zniechęcam, mam różne dni – przyznaje wokalistka.

– Dwa pierwsze tygodnie byłam wręcz przerażona. Znalazłam sobie taki sposób, żeby zagadywać moich instruktorów, po to, żeby oni nie mieli szansy mówić mi rzeczy, których ja nie rozumiem – mówi Górniak.

To nie koniec problemów. Piosenkarkę rozpraszają i denerwują instruktorzy, a co gorsza… zmaga się z zakwasami i bólem pleców. Edytę bardzo wspiera bliski jej sercu inny bohater programu, jej syn Allan. Wierzy, że mama poradzi sobie z wyzwaniem i dodaje: “Wierzę, że się nie rozbije”. Takie wsparcie to prawdziwy skarb.

Na temat niecodziennej kursantki wypowiedział się także jej instruktor. – Jest kursantką niecodzienną. Jest to gwiazda, osoba bardzo humorzasta. Jest perfekcjonistką w każdym calu i często to, jakie ma samopoczucie, jest dużo ważniejsze, niż to co dzieje się na drodze – ujawnia Dawid Zawadzki. Oprócz tego przyznaje, że gwiazda robi na nim ogromne wrażenie.

Jak każda diwa, Edyta umie wybrnąć z każdej porażki. – Mam wroga w postaci kierunkowskazu, który mnie wkurza. Nawet jeśli nie zdam, to mam nadzieję, że będą inne walory tego programu – śmieje się.