Edyta Górniak została publicznie poniżona! Młoda aktorka nie miała litości

Edyta Górniak nie może się całować! Dlaczego? Foto: print screen z YouTube/tvnpl
Edyta Górniak nie może się całować! Dlaczego? Foto: print screen z YouTube/tvnpl

Julia Wróblewska postanowiła wypowiedzieć się na temat obecnej sytuacji. Na swoim Instagramie skrytykowała wszelkie teorie dotyczące koronawirusa. Dodatkowo, młoda aktorka powiedziała co myśli o Edycie Górniak.

Julia Wróblewska również postanowiła zabrać głos w sprawie tak aktualnej. Młoda aktorka, wraz ze swoim nowym chłopakiem, odpowiadała na pytania internautów w trakcie ostatniego live’a.

Jeden z nich zapytał co Wróblewska sądzi o teoriach “pseudonaukowych” oraz konkretnie o stanowisku Edyty Górniak. Julia odpowiedziała momentalnie…

“Mam wrażenie, że jest totalnie szurem, takim typowym…” – powiedziała Julia Wróblewska o Edycie Górniak.

Zaciekawienie, jakie wywołała ta odpowiedz u obserwatorów Julki, skłoniło ją do kolejnego odważnego wyznania.

“Jak jak ja słyszę te teorie o 5G… Jak ktoś ma jakieś zastrzeżenia do 5G to włączcie sobie “Uwaga! Naukowy Bełkot” odcinek o 5G, bo to jest jakoś tysiąc razy mniejsze niż fale mikrofalowe, które w ogóle i tak wam nie robią krzywdy” – skomentowała aktorka.

Co sądzicie o wypowiedziach Wróblewskiej? Będzie kolejna burza w show biznesie?

View this post on Instagram

My partner in crime&wine 🤍 #couplegoals

A post shared by Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula) on

 

18 KOMENTARZE

 1. Pewno pani górniakowa ma tak zlasowany mózg, bo naczytała się poniższych bzdurek powielanych szeroko w dark necie albo na “niezależnych stronach”. Ludzie nie łaźcie tam, bo tam samo zło i dezinformacja jest … Czytajcie tylko onet/fakt wp bo to są tylko prawilne media. Poniżej są fejkowe informacje z jakieś durnej strony prisonplanet, więc nie bierzecie sobie ich do serca, bo to same kłamstwa !

  Szczepionki produkowane z komórek poronnych zawierają setki zmodyfikowanych komórek rakowych.

  Jednak, co zadziwiające, niemalże nikt w społeczeństwie nie jest świadomy, że poronne ludzkie komórki płodowe są rutynowo stosowane w szczepionkach. Kłamliwe fałszywe media twierdzą, że jest to „teoria spiskowa”, nawet gdy CDC, FDA i producenci szczepionek otwarcie deklarują, że ten składnik jest stosowany w wielu szczepionkach.

 2. O co to jest ta Julka? Do pięt nie dorasta Edycie. Typowe lewackie podejście, jeśli myślisz inaczej niż ja, to jesteś szurem, niezależnie, czy mam rację, czy nie. Po prostu tolerancja Julki idiotki….

 3. Skoro mikrofale nie szkodzą to niech wsadzi baniak do mikrofali na jakiś tydzień 😉 Jak by coś wyparowało to i tak niewiele.
  Swoją drogą czytałem kiedyś, że jak się pojawiły w USA na rynku mikrofale w latach 50’tych to w ZSRR też prowadzili badania w tym temacie, ale do produkcji nie dopuścili – albo nie do końca ogarnęli temat, albo mieli inne powody.

 4. Żeby kogoś poniżyć, to trzeba temu komuś najpierw dorównać. Sławą i talentem na pewno ta aktoreczka nie dorasta Edycie do pięt, natomiast powoływanie się na jakieś “naukowe bełkoty” (autorzy nawet nie wiedza jak trafnie dobrali nazwę) jako ostatnia instancję dyskwalifikuje jej wiedzę. Zwykła pożyteczna idiotka, choc nad słowem “pożyteczna” jeszcze bym się zastanowił.

 5. Widać, że to wyprane z mózgu…
  IQ opiekacza.
  Za Edytą nie przepadam, ale w kwestii sytuacji na świecie przyznaję jej 100% racji.
  A to dziecko ze zdjęcia niech wraca do piaskownicy..kto to wogóle jest?

 6. Zobaczcie koniecznie “Osiedle Śmierci – Sieć 5G – Gliwice – Plaga nowotworów”, “5G APOKALIPSA – Wyginięcie – Lektor PL”
  Uwaga – to jest egzystencyjne zagrożenie! Zobaczcie na yt – ptaki się bronią i atakują nadajniki sieci komórkowych – Breaking Birds Massively Attack Cell Tower Before Dropping Dead Freaky Footage!
  Każdy stres jest powodem obniżenia odporności i zwiększa podatność na wirusy i choroby.
  Na przesłuchaniu w USA Dr. Sharon Goldberg mówi o tym, że promieniowanie elektromagnetyczne ma biologiczne konsekwencje. Są ewidentne naukowe dowody na związek promieniowania elektromagnetycznego z powstawaniem: nowotworów, uszkodzeniami DNA, uszkodzeniami serca, cukrzycy, trudnościami z zasypianiem, utratą pamięci, psychicznymi chorobami (depresja, agresja, samobójstwa, narkotyki).
  Jesteśmy wystawiani na coraz to większe ilości pól elektromagnetycznych (radio, tv, sieci wifi, telefony komórkowe, smart meters – inteligentne mierniki, pola magnetyczne, smog elektryczny…) i to wszytsko się kumuluje.
  Poczytajcie sobie instrukcje smartfonów o odległości jakie należy zachować pomiędzy ciałem, a telefonem.
  Prawie każdy z was używa telefonu komórkowego, ale mało kto ma świadomość konsekwencji. Prawie kazdy z was zrozumie, że gdy nie macie zasięgu to znaczy, że fale z nadajnika zostaly pochłonięte przez jakąś przeszkodę. Zatem materia (atomy) pochłaniają fale elektromagnetyczne.
  To dotyczy nie tylko drzew i ścian budynków, ale również powietrza – w szczególnosci TLENU. Co się dzieje, gdy atom tlenu pochłonie energię fal elektromagnetycznych? Elektrony na orbicie szybciej krążą! Im więcej tej energii tym większa prędkość elektronów w atomie tlenu. Ten tlen wy potem będziecie usiłowali wdychać.
  Wasza hemoglobina jest transporterem tlenu i wydalanego dwutlenku węgla. Mechanizm pobierania i oddawania tlenu przez hemoglobinę działa precyzyjnie, ale jest zaburzany przez kontakt z naładowanym energią tlenem – konsekwencją jest trudność z oddychaniem. Im większa częstotliwość tym większa absorbcja energii przez tlen. Szczególnie krytyczna jest częstotliwość 60 GHz.
  5G wystawi nas na 24 godziny na dobę na dodatkowe i nowe częstotliwości promieniowania.
  Rząd PiS podniósł 100 krotnie normy energii promieniowanej przez nadajniki.
  Pojawiają się wiadomości z Niemiec o nowej chorobie ptaków – mają trudnosci z oddychaniem.
  237 naukowców wystąpiło z apelem do ONZ, aby zająć się tematem – bez skutku.
  Pojawiają się wiadomości, że w USA i UK dochodzi do podpaleń anten 5G…Faktycznie mapy CoV19 pokrywają się z zaawansowaniem wdrażania 5G.
  W roku 2019 były pierwsze uruchomienia 5G. Równolegle dodatkowo do sieci naziemnej uruchamiają 5G przez sieć satelitarną…W Wuhan była uruchomiona pilotażowa sieć 5G… W Europie zachodniej (Włochy, Hiszpania, UK, Niemcy…) mają najdalej zaawansowaną sieć 5G. Były “zarażenia” i kwarantanna floty statków turystycznych klasy Diamond Princess, które używają nowoczesną technologię szybkiego satelitarnego internetu. Zastanówcie się dlaczego minister zdrowia nam mówi, że na CoV19 nie ma lekarstwa, dlaczego w krajach rozwiniętych, nawet tam gdzie jest lato i ciepło jest CoV19 (np. Australia), dlaczego w biednych krajach np. w PL zachorowania były głównie importowane z Europy zachodniej (napromieniowani narciarze z Włoch…), dlaczego są wiadomości o ponownym “zakażeniu” osób, które “wyzdrowiały” i były wypuszczone ze szpitali?
  Wraz z wdrażaniem 5G pandemia 5G/CoV19 będzie narastała i nie będzie dotyczyć tylko starych i schorowanych i niewiele pomoże jedzenie witaminek, mycie rąk, siedzenie w domu, noszenie najlepszej maski, respirator, ani szczepionka…5G to energia, która dodatkowo będzie aktywować wirusy i uszkadzać nasze DNA.
  To zabija powoli, epidemia nowotworów nie jest przypadkiem (około 40% zgonów w PL z powodu nowotworów), patrzcie na objawy wpływu promieniowania em. – utrata pamięci, nudności, agresja, trudnosci ze spaniem. Można się spodziewać interakcji z metalami (aluminium, rtęć) z szczepionek.
  Bojkotujcie urządzenia SMART, obserwujcie gdzie wam stawiają nadajniki. Zaopatrzcie się w mierniki. Protestujce u posłów.
  Posłuchaj koniecznie i przekaż dalej: 5G – Jerzy Zięba – Rząd zamierza nas grilować. oraz Wszystko co musisz wiedzieć o tej epidemii – Jerzy Zięba oraz SDZ54/2 Cejrowski: zaraza czy 5G? 2020/4/13 oraz Dr. Judy Mikovits, PhD about: COVID-19 masks, pandemia, vaccines and transmitting disease oraz 2 Doctors WARNING On 5G DANGERS Before Cell-Tower Legislation Hearing!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here