Edzia z “Królowych Życia” ma za sobą bujną przeszłość! Tego nikt się nie spodziewał

Edzia z Królowych Życia fot. instagram.com
Edzia z Królowych Życia fot. instagram.com

Edzia to jedna z największych gwiazd dokumentalnego serialu “Królowe Życia” emitowanego na antenie telewizji TTV. Przyjaciówka Dagmary Kaźmierskiej ma za sobą bardzo burzliwą przeszłość o której widzowie mogą nie wiedzieć.

Warto podkreślić, że w życiu Edzi ważną rolę odgrywał inny bohater serialu, a mianowicie Jacek. W kilku odcinkach zaprezentowano ich dość bliskie relacje, które wskazywały na związek pomiędzy nimi. Po czasie okazało się to jednak nieprawdą.

Edzia wyszła bowiem za mąż za “anonimowego” dla widzów Adama. Było to widoczne w jednym z odcinków, który realizowany był w Wenecji. Wiadomo jedynie, że jej wybranek serca jest wieloletnim przyjcielem kobiety i mechanikiem samochodowym.

O samej bohaterce wiadomo bardzo niewiele. Nie prowadzi ona konta na facebooku ani instagramie. Najprawdopodobniej ma 45 lat. Kobieta ma dwoje dzieci, 12-letią córkę oraz 20-letniego syna.

4 KOMENTARZE

    • Mnie interesuje!Jestem zdziwiona ciążą Edzi.Przecież ta kobieta nie może być w ciąży ze względu na starość.Kurcze albo jestem za bardzo krytyczna albo ta Pani jest grubo po 50tce.

  1. Edzia jest tak żenująca, że normalnie jak ja widzę i jak słyszę to jej wieczne zrzędzenie to słabo mi się robi. Kopa w dupsko tylko sprzedać to może jej się odmieni.
    Wiecznie tylko słychać u niej co ją boli, a tak naprawdę nic jej się nie chce i narzeka jedynie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here