Ewa Chodakowska zaliczyła na swoim ślubie mega WPADKĘ. Nawet się nie zorientowała!

Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska/Fot. Instagram: chodakowskaewa

Ewa Chodakowska ostatnio gościła w programie Izabeli Janachowskiej “Śluby gwiazd”. Podczas rozmowy trenerka zdradziła, że w dniu swojego ślubu zapomniała o jednej ważnej rzeczy.

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Kariera gwiazdki fitness błyskawicznie się rozwinęła. W 2019 roku Ewa była jurorką w tanecznym show “Dance Dance Dance” na antenie TVP. Oprócz tego Ewa jest aktywna w social media. Na swoim instagramowym profilu trenerka ma już prawie 2 miliona obserwujących!

Ostatnio Chodakowska gościła w show Izabeli Janachowskiej, w którym zdradziła szczegóły swojego ślubu. Przypomnijmy, że w 2013 w Sanoku trenerka zawarła związek małżeński z Lefterisem Kavoukisem.

Jak się okazało, organizacją przyjęcia zajęła się Joanna Przetakiewicz. Ewa brała udział tylko w projektowaniu sukni ślubnej, a jej mąż miał na oku tort weselny.

Podczas rozmowy trenerka wyznała, że zapomniała o jednej ważnej rzeczy. Jak się okazało, nikt nie pomyślał o … ślubnym bukiecie! Jednak Ewa tym się nie przyjęła.

– Nie przejęłam się tym. Powiedziałam, że będę nietypową panna młodą – powiedziała.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here