Ewa Drzyzga oszukana! Nie daruje tego bandytom. Sprawą zajęli się prawnicy

Ewa Drzyzga. Foto: PAP
Ewa Drzyzga. Foto: PAP

Ewa Dzyzga, była gwiazda TVN-u i prowadząca “Rozmowy w toku” padła ofiarą perfidnego oszustwa. Dziennikarkę wykorzystano w reklamie preparatu na pasożyty! Teraz celebrytka stwierdziła, że nie daruje tej zniewagi i sprawą zajmą się jej prawnicy.

Ewa Drzyzga to kolejna znana osoba, która została wykorzystana do reklamowania środków farmakologicznych. Grupa oszustów wykorzystując wizerunek celebrytki, chcieli skusić nieświadomych klientów do zakupu ich szemranego preparatu.

O tym, że była dziennikarka TVN-u nie ma nic wspólnego z preparatem na pasożyty, pisze na swojej stronie na Facebooku.

“W związku z reklamami, które w ostatnim czasie pojawiają się w serwisie społecznościowym Facebook oraz wywiadem zamieszczanym na kolejnych stronach internetowych, stanowczo dementuję informacje o rzekomym stosowaniu i rekomendowaniu przeze mnie preparatu na pasożyty.”

“Nie mam absolutnie nic wspólnego z reklamą tego preparatu, nie wiem, jakie posiada właściwości. Zdjęcie do reklamy tego produktu użyto bezprawnie, bez mojej wiedzy. Tekst sugerujący moją wypowiedź na temat mojego stanu zdrowia jest kompletnie zmyślony.”

“To pełna manipulacja. Proszę Was, nie kupujcie tego produktu, nie udostępniajcie swoich danych adresowych stronie, która do tego zachęca. Wystąpiłam o zablokowanie reklamy tego produktu, Sprawą zajęli się prawnicy. Będę wdzięczna za podanie tej informacji dalej” – pisze Ewa Drzyzga na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here