Ewelina Martyniuk opublikowała MOCNE oświadczenie! “Wolność słowa ma swoje granice”

Daniel Martyniuk wraz z żoną. Foto: PAP

Była żona Daniela Martyniuka wydała specjalne oświadczenie! Odcina się w nim od afery wokół małżeństwa z synem króla disco-polo. Chce też, na drodze prawnej, walczyć o swoje dobre imię.

Afera wokół małżeństwa Daniela Martyniuka i Eweliny nie skończyła się w sali sądowej. Byłą synową zaatakowała bez pardonu Danuta Martyniuk. Teraz na ten atak odpowiedziała sama zainteresowana, która zdecydowała się wydać specjalne oświadczenie.

Oto ono:

Szanowni Państwo,
bardzo dziękuję za liczne słowa wsparcia, które otrzymuję każdego dnia. Chciałabym prosić jednak o uszanowanie prywatności mojej CAŁEJ RODZINY.

Nie będę udzielać wywiadów, odnosić się do publikacji prasowych, komentować ich, a tym bardziej oceniać postępowania mojego byłego męża Daniela Martyniuka i jego bliskich.

Każdy ma własne sumienie i żyje według wartości, które uważa za słuszne. Należy jednak pamiętać, że wolność słowa ma swoje granice nie tylko etyczne, ale również prawne. Będę zawsze dbać i walczyć o dobre imię i spokój mojej rodziny w cywilizowany sposób, wykorzystując wszelkie dostępne możliwości prawne.

Z poważaniem,
Ewelina Golczyńska

Wygląda na to, że to dopiero początek nowej, być może jeszcze większej, awantury.

Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za liczne słowa wsparcia, które otrzymuję każdego dnia. Chciałabym prosić…

Opublikowany przez Ewelinę Eweliną Wtorek, 29 września 2020

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here