Fatalny wypadek w studiu Polsatu. Poważna kontuzja uczestnika “Twoja twarz brzmi znajomo”

Twoja Twarz Brzmi Znajomo Fot.screen:youtube.com
Twoja Twarz Brzmi Znajomo Fot.screen:youtube.com

Telewizja Polsat startuje z nowym sezonem programu “Twoja twarz brzmi znajomo”. W trakcie przygotowań bolesnej kontuzji doznał Piotr Gawron-Jedlikowski.

„Twoja twarz brzmi znajomo” to popularne show Polsatu, w którym znane osoby charakteryzują się na sławnych muzyków i próbują możliwie najdokładniej odwzorować ich utwory oraz sceniczne występy.

Nowa edycja show Polsatu wystartowała 5 marca. Podczas przygotowań i treningów groźnie wyglądającej oraz bolesnej kontuzji doznał Piotr Gawron-Jedlikowski.

Aktor znany z takich produkcji jak “Korona Krolów” czy “Pierwsza młość” zerwał ścięgno Achillesa. Stało się to podczas ćwiczenia choreografii tanecznej – poinformował portal pomponik.pl.

To bardzo bolesna kontuzja, która uniemożliwia swobodne chodzenie, a na przykład zawodowych sportowców wyklucza z rywalizacji na długie miesiące.

Gawron-Jedlikowski nie zrezygnuje jednak z udziału w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktor musi przejść rehabilitację, ale założył też specjalny stabilizator, który ułatwi mu poruszanie się po scenie oraz usztywni zerwane ścięgno, a więc także uśmierzy ból.

Być może Gawron-Jedlikowski nieco zmodyfikuje układ taneczny na taki, który nie będzie tak bardzo obciążał stopy. Generalnie jednak od ekipy lekarskiej otrzymał “zielone światło” na występ.

Twoja Twarz brzmi znajomo – uczestnicy

Uczestnikami nowego sezonu show “Twoja twarz brzmi znajomo” są: Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Paweł Góra oraz oczywiście Piotr Gawron-Jedlikowski.

Program prowadzą Maciej Dowbor oraz Piotr Gąsowski, a jurorami są: Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski, Katarzyna Skrzynecka i Adam Strycharczuk.

W stosunku do poprzednich edycji zaszła zmiana w emisji odcinków. Od 5 marca “Twoja twarz brzmi znajomo” będzie transmitowana w Polsacie w każdy piątek o godzinie 20:05.

Źródło: pomponik.pl | AlaLUNA.pl