Gorąca sesja Julii Wieniawy! Fani są zachwyceni

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa. / foto: Instagram

Kroki młodej celebrytki – Julii Wieniawy – śledzą nie tylko media, ale i wielu fanów. Tym razem aktorka i piosenkarka spędziła wakacje na malowniczej Sycylii, a zdjęciami z pobytu postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych. Sesja wzbudziła ogromne zainteresowanie i sprawiła, że Wieniawa ani na chwilę nie znika z czołówek polskich portali.

Na instagramie Julii pojawiły się zdjęcia, na których celebrytka kusi zgrabnym ciałem, pozuje w morzu i prezentuje seksowny, dwuczęściowy kostium kąpielowy, który jak wszystkie stylizacje aktorki został dobrany specjalnie na tę okazję.

Pod zdjęciami nie brakuje przychylnych komentarzy. Fani zachwycają się figurą młodej aktorki i nie szczędzą jej komplementów. Wśród opinii możemy przeczytać m. in. “Jesteś niesamowicie piękna i kobieca” oraz “Julka! Petarda to mało powiedziane!” fani doceniają także wysiłek, jaki Wieniawa wsadza w utrzymanie perfekcyjnego wyglądu swojego ciała. Komentują: “Jaaaa! Ale mega widać, jak sobie wypracowałaś ten brzuszek i ciało! Gratulacje laska determinacji! Wyglądasz booooosko”.

Julia zapragnęła na chwilę oderwać się od obowiązków i znaleźć wytchnienie w słonecznej Italii. Wakacji nie spędzała jednak sama. Wraz z nią na wakacje udał się stylista Bartek Indyka, który już dłuższy czas jest w kręgu znajomych Wieniawy, a także jej mama i menadżerka – Marta Wieniawa.

View this post on Instagram

Sycylia. 🇮🇹

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here