Gorące ciało Damięckiego może być TWOJE! Co tym razem wymyślił?

Damięcki skacze za pieniądze! Ile wart jest skok w bok?!
Mateusz Damięcki/Fot. Instagram @mateuszdamiecki

Mateusz Damięcki odkąd zaczął sukcesywnie i sumiennie trenować, jego kondycja i umięśnienie uległy znacznej poprawie. Teraz gorące ciało Damięckiego jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy kupić najnowszy numer “Men’s Health”.

Jeszcze w ubiegłym roku, aktor pochwalił się w mediach społecznościowych osiągnięciem założonego przez siebie celu. Nie pokazał jednak rezultatu katorżniczej pracy na siłowni, odsyłając wszystkich zainteresowanych do kolejnego numeru “Men’s Health”. Numer jest już w sprzedaży, a dzięki temu boskie ciało Damięckiego jest po prostu na wyciągnięcie ręki.

Jak nie trudno zauważyć po okładce, była do niezwykle elektryzująca sesja zdjęciowa, Porównując poprzednie zdjęcia Mateusza bez koszulki, metamorfoza robi piorunujące wrażenie. Jednak ile kosztowało to wytrwałości aktora, wie tylko on i jego żona Paulina, która jak zapewniał Damięcki, mocno go wspierała.

Postępy mogli śledzić także followersi artysty. Ten regularnie dodawał relacje z siłowni. Można było zauważyć na nich zmęczonego i wykończonego zapaleńca, który wyznaczył sobie dość ambitny cel. Zmotywowała go poniekąd rola w filmie “Furioza”, która jeszcze w tym roku pojawi się w kinach.

A tymczasem można pozwolić sobie na namiastkę tego, co Damięcki zaprezentuje na wielkim ekranie w “Furiozie”. Jedyne co należy zrobić to wybrać się po najnowszy numer “Men’s Health” i zainspirować się młodym aktorem. Być może wam też uda się wytrwać w postanowieniach i zrobić formę jak Mateusz.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here