Gwiazda TVN już tak nie wygląda! Co się z nią stało w czasie kwarantanny?

Daria Widawska. / foto: Instagram

Daria Widawska, gwiazda seriali TVN, zmieniła się w czasie kwarantanny. Jak wielu Polaków ograniczyła w tym czasie ruch, co przełożyło się na kilka zbędnych kilogramów. Teraz zdecydowała: Przechodzi na dietę!

Daria Widawska to aktorka świetnie znana z takich seriali, jak “Prawo Agaty”, “Magda M.”, czy “39 i pół”. Występowała wielokrotnie także na wielkim ekranie.

W czasie kwarantnanny aktorka jednak nieco się zaniedbała, co wprost przyznaje. Był to okres zmniejszonej aktywności, która przyniosła jej kilka zbędnych kilogramów.

Dieta Adele

Teraz przyszedł czas na radykalne zmiany. Aktorka przechodzi na restrykcyjną dietę Adele. Dieta ta pomogła w ostatnich latach zrzucić światowej sławy wokalistce aż 45 kilogramów!

W odpowiednim czasie postanowiłam zareagować na zmiany zachodzące w moim organizmie. Pandemia sprawiła, że więcej gotowałam i przesiadywałam w domu. Ze względu na brak ruchu moja waga zaczęła rosnąć. Myślę, że ten problem pojawił się u wielu osób – mówi w rozmowie z agencją Newseria.

Zadziałałam szybko. Jednak w moim przypadku to nie jest takie proste, że zadecyduję o schudnięciu i natychmiast tracę na wadze. Muszę się trochę bardziej wysilić. Tracę kilogramy i bardzo dobrze się z tym czuję. Udało się Adele, więc ja też jestem dobrej myśli – mówi Widawska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here