Gwiazda TVN walczy o życie. Celebryta znacznie schudł w wyniku choroby [FOTO]

Gwiazda TVN walczy o życie. Celebryta znacznie schudł w wyniku choroby. Foto: print screen z YouTube/Superstacja
Gwiazda TVN walczy o życie. Celebryta znacznie schudł w wyniku choroby. Foto: print screen z YouTube/Superstacja

Gwiazda TVN walczy o życie. Leszek Stanek – aktor, tancerz i wokalista – na początku roku trafił do szpitala. Jego stan był ciężki, więc musiał przejść operację. Teraz opowiedział o wszystkim przed kamerami.

Gwiazda TVN walczy o życie. Chodzi o Leszka Stanka, który wystąpił m.in. w programie “Azja Express”.

Problemy zdrowotne celebryty rozpoczęły się od bólu brzucha, który pojawił się po powrocie z sylwestra w Nicei. Początkowo lekarze zdiagnozowali niestrawność, jednakże dolegliwość utrzymywała się w dalszym ciągu.

Wówczas Stanek udał się do szpitala. Zdiagnozowano tam ostrą niewydolność jelit oraz zagrożenie sepsą. Celebryta niezwłocznie więc trafił na stół operacyjny.

Lekarze poinformowali pacjenta, że grozi mu wycięcie fragmentu jelita i załączenie stomii. Wszystko to sprawiło, że Stanek popadł w stany depresyjne, co spowodowało utratę wagi.

– Schudłem 11 kilogramów! – wyznał.

Zanim zapadł na chorobę, Stanek ciężko pracował nad swoją sylwetką. Dojście do dawnej formy z pewnością zajmie mu trochę czasu. Najważniejsze jednak, że ze zdrowiem jest już wszystko w porządku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Zastanawiałem się czy wstawiać taki post ale przecież to również ważny moment w moim życiu a takimi staram się z Wami dzielić. Nie chodzi tutaj o współczucie ani o dni bólu i cierpienia które skończyły się na stole operacyjnym ani tez o przyczyny (wiec nie pytajcie o nie proszę bo to nie istotne) Chodzi o sytuacje które uświadomiły mi ze warto cieszyć się kazdym dniem‼️ Często dopiero w chwili kiedy dotknie nas jakaś tragedia to wtedy weryfikujemy swoje życie na nowo i tym oto sposobem jedne sprawy stają się bardziej a inne mniej istotne. Jestem wkurzony i owszem ze teraz będę musiał odpuścić kilka rzeczy, ze opóźnią się moje projekty zawodowe a inne będę musiał pogrzebać w pamięci. Jestem wkurzony że straciłem na wadze i ze nie pochodzę w najbliższym czasie na treningi. Ale jestem szczesliwy że mogę w końcu napić się wody😝 tak kochani NAPIĆ SIĘ WODY‼️ Nie dostrzegamy i nie doceniamy wielu sytuacji, rzeczy, ludzi aż do momentu…. Kiedy już nie ma czego dostrzegać i doceniać. Taka sytuacja😘 _________________________________________ #STANEKwith🖤

Post udostępniony przez STANEK (@leszek_stanek)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here