Gwiazdor “Chłopaków do wzięcia” w tarapatach! Bandziorek przeżywa prawdziwy dramat

Krzysiek
Krzysiek "Bandziorek" fot. screen youtube.com

Krzysiek zwany “Bandziorkiem” był jedną z największych gwiazd serialu dokumentalnego “Chłopaki do wzięcia”. Niestety, popularność bardzo negatywnie odbiła się na jego życiu osobistym. Zamiast wymarzonej kobiety, Krzysiek przyciągał do siebie same problemy.

Okazuje się, że uczestnictwo w popularnym programie przyniosło Bandziorkowi ogromne życiowe problemy. Jak podkreślił reżyser serialu Jerzy Morawski, Krzysiek był osobą, którą chciały poznać setki osób z całej Polski. Niestety, najczęściej wiązało się to z alkoholem.

Bandziorek jest od samego początku i mimo że nie znalazł dziewczyny, to jest bardzo popularnym człowiekiem. Przyjeżdżają ludzie z całej Europy, aby go poznać osobiście. Dlatego w każdy weekend sporo się u niego dzieje. Choć jego rodzina ma już tego dość. Niestety Bandziorek ma skłonności do alkoholu i woleliby jednak, żeby takich gorących odwiedzin nie było – podkreślał Jerzy Morawski.

Niestety, problemy okazały się bardzo poważne, a sam Krzysztof wpadł w poważne tarapaty. Choć autorzy serialu nie podają szczegółów, to widać to doskonale po fakcie, iż Bandziorek nie występuje już w najnowszych odcinkach programu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here