Gwyneth Paltrow oszalała! Sprzedaje świeczki z zapachem waginy

Gwyneth Paltrow. Foto: Instagram
Gwyneth Paltrow. Foto: Instagram

Gwyneth Paltrow znów szokuje. Postanowiła sprzedawać świeczki pod nazwą “This Smells Like My Vagina” (“to pachnie jak moja wagina”). Świeczki szybko stały się hitem sprzedaży…

Gwyneth Paltrow to topowa aktorka Hollywood, zdobywczyni Oscara za fenomenalną rolę w “Zakochanym Szekspirze”. Teraz jednak mocno się pogubiła. W swoim sklepie internetowym sprzedaje  bowiem świeczki o zapachu waginy…

Aktorka prowadzi od pewnego czasu sklep internetowy o nazwie Goop. Zarabia na nim miliony dolarów. Zakupić w nim możemy kosmetyki, różnego rodzaju ekologiczne jedzenie czy nawet wycieraczki. Jednak hitem sprzedaży są wcześniej wspomniane świeczki.

Aktorka reklamuje swój produkt takimi oto słowami:

“Świeca o zabawnym, pięknym, seksownym i cudownie nieoczekiwanym zapachu, wykonana jest z geranium, cytrusowej bergamotki i absolutów cedrowych zestawionych z różą damasceńską i ziarnem ambrette”

Oficjalna nazwa produktu, pod którym podpisuje się Gwyneth Paltrow brzmi:

“To pachnie jak moja wagina” (This Smells Like My Vagina”) i kosztuje 75$, czyli na nasze około 280 złotych! Czy skusilibyście się na świeczki zapachowe za tyle pieniędzy? I przede wszystkim o takim zapachu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here