Ibiszowie razem nawet w czasach zarazy?! Gwiazda chwali się Młynarskiej

Ibiszowie razem nawet w czasach zarazy?! Gwiazda chwali się Młynarskiej
Krzysztof, Vincent i Anna Nowak-Ibisz/Fot. Instagram @anna_nowak_ibisz_official

Rozwód pary prezenterów telewizyjnych wstrząsnął niegdyś całą Polską. Drugie małżeństwo najbardziej rozchwytywanego gospodarza największych gal okazało się porażką. Jak się jednak okazuje, Ibiszowie są ciągle razem. Nie potrzebują jak widać żadnego papierka.

Anna Nowak-Ibisz to druga była żona Krzysztofa Ibisza, prowadzącego program “Demakijaż” na antenie Polsat Cafe. Pierwsza żona gwiazdora, także Ania – wychowuje ich wspólnego syna Maksymiliana. Vincent, czyli dziecko z drugiego małżeństwa prezentera najwidoczniej wymaga więcej opieki i uwagi, gdyż to nim się posiłkują rodzice, gdy ktoś zapyta o ich nieustanne kontakty. Ibiszowie choć najrzadziej co tydzień razem pozują do instagramowych zdjęć, nie przyznają się, że uczucie nie wygasło.

“Pani Gadżet” mimo, iż w mediach społecznościowych nie zamieściła oficjalnego posta ze wspólnego obiadu z eks mężem, wygadała się na profilu koleżanki po fachu, Agaty Młynarskiej. Młynarska wstawiła zdjęcie weekendowego obiadu w pięknej domowej scenerii i pochwaliła się swoimi zdolnościami kulinarnymi. Nie trzeba było długo czekać na odpowieć byłej Ibisz.

Jak oznajmiła, nie zdążyła nawet zrobić zdjęcia swoim rarytasom, gdyż chłopaki dość szybko je zjedli. Nie trudno  się domyśleć, że gwiazda TVN Style miała na myśli Vincenta i Krzysztofa. Czyżby mimo rozwodu, Ibiszowie byli nadal razem? Może po prostu nie chcą informować mediów o powrocie i brać kolejnego ślubu, a może po prostu nie chcą się przyznać do miłości przed sobą…

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here