Ile Błaszczykowski przeznaczył na walkę z Koronawirusem? Ta kwota odbiera mowę

Ile Błaszczykowski przeznaczył na walkę z Koronawirusem? Ta kwota odbiera mowę
Jakub Błaszczykowski/Fot. Instagram @kuba.blaszczykowski

Gwiazdy coraz chętniej wspierają walkę z koronawirusem. Jeśli nie stać ich na pomoc materialną, starają się wpłynąć na fanów dzięki mediom społecznościowym. Błaszczykowski użył obu form.

Kuba Blaszczykowski, czyli jeden z piłkarzy Wisły Kraków siedzi grzecznie w domu i stosuje się do zaleceń rządu. O to samo poprosił ostatnio swoich fanów. Piłkarz jest świadomy zagrożenia i tym samym wystosował on apel do Polaków o odpowiedzialność i rozwagę.

– Przed nami wielkie wyzwanie! Musimy zmierzyć się z tym RAZEM. Tylko wspólnymi siłami możemy zmienić oblicze pandemii. To dla nas wielki test empatii i odpowiedzialności. Kochani, bardzo Was proszę nie bagatelizujcie problemu, zostańcie w domu i stosujcie się do zaleceń. Dbajcie o swoich bliskich i siebie – napisał Błaszczykowski na swoim Instagramie.

To jednak nie jedyny sposób, w jaki Kuba walczy z koronawirusem. Sportowiec wraz ze swoją Fundacją Ludzki Gest przeznaczył 400 000 złotych na walkę z epidemią, jak podaje “Onet.pl”.

Kuba Błaszczykowski to nie jedyny celebryta, który wykazał się hojnością. Niemniej jednak, jak dotąd, nie odnotowano wyższej dotacji wśród polskich osobowości show biznesu.

Miejmy nadzieję, że nie tylko pieniądze, ale również apel piłkarza zmieni myślenie tych, którzy jeszcze bagatelizują pandemię i nadal podróżują i wychodzą bez większej potrzeby ze swoich domów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here