Ile za koncert zarobili Zenek Martyniuk i Roksana Węgiel? Te kwoty robią wrażenie!

Zenek Martyniuk, Roksana Węgiel fot. screen youtube.com
Zenek Martyniuk, Roksana Węgiel fot. screen youtube.com

Kurz po Sylwestrowej imprezie zdecydowanie już opadł. Media jednak w dalszym ciągu przekrzykują się w prezentacji wyników oglądalności. My sprawdziliśmy, ile zarobiły za tę jedną noc gwiazdy Zenek Martyniuk i Roksana Węgiel. Kosmiczne zarobki za kilkadziesiąt minut koncertu!

Choć informacje są nieoficjalne, ponieważ żaden z organizatorów nie przedstawia danych rozliczeniowych, to zarobki można określić na zasadzie opinii ekspertów i wcześniejszych cenników.

Wiadomo, że Sylwester, szczególnie jeśli organizowany jest przez telewizję to również specjalne cenniki. Ile zatem mogli zgarnąć król disco polo Zenek Martyniuk i królowa 2019 roku Roxie Węgiel?

Według doniesień portalu Pudelek.pl najwięcej zgarnął Zenek. Za Sylwestra w Zakopanem telewizja publiczna musiała wyłożyć 70 tysięcy złotych. Choć cena wydaje się ogromna, to jednak warto pamiętać, że lider zespołu Akcent jest niekwestionowaną gwiazdą i to właśnie dzięki niemu TVP wygrało walkę o widza tego dnia.

Niewiele mniej za swój występ otrzymała Roksana Węgiel. Według plotek, za dwa koncerty w Zakopanem i Gdańsku, ponieważ warto wspomnieć, że gwiazda zagrała również na Targu Węglowym czyli imprezie dla dzieci i młodzieży; Roxie garnęła 100 tysięcy złotych.