Izabela Janachowska apeluje do Polaków. O co chodzi popularnej celebrytce? [VIDEO]

Izabela Janachowska apeluje do Polaków. O co chodzi popularnej celebrytce? Foto: print screen z YouTube/Wedding Dream - Izabela Janachowska
Izabela Janachowska apeluje do Polaków. O co chodzi popularnej celebrytce? Foto: print screen z YouTube/Wedding Dream - Izabela Janachowska

Izabela Janachowska apeluje do Polaków, aby przełożyli śluby i wesela z powodu epidemii koronawirusa. Przyznała też, że ważna uroczystość w jej rodzinie również została już przełożona.

Izabela Janachowska apeluje do Polaków w sprawie ślubów i wesel. Jej zdaniem, w obecnej sytuacji, kiedy panuje epidemia koronawirusa, nie ma co planować tego typu uroczystości.

– Odwołałabym lub przesunęła śluby zaplanowane do końca maja. Pamiętajmy, że ślub i wesele mają być rodzinną radością, zabawą, beztroską. W obecnych okolicznościach ciężko byłoby o takie emocje – mówi “Faktowi” Janachowska.

Celebrytka dodaje, że ślub w obecnych warunkach, gdy niemożliwe jest zaproszenie dużej liczby gości, nie jest najlepszym pomysłem.

– Na pewno bez sensu jest zmniejszanie liczby gości na taką uroczystość. Ślub docelowo mamy mieć jeden w życiu i ma być wielką radością – dodaje.

Janachowska przyznała, że z powodu epidemii odwołała chrzest swojego syna. Miał on się odbyć w Wielkanoc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here