Izabela Janachowska tym zdjęciem podbiła serca fanów

Izabela Janachowska tym zdjęciem podbiła serca fanów
Izabela Janachowska Foto:instagram.com/izabelajanachowska

Izabela Janachowska rozczuliła fanów swoim podejście do dzieci, mianowicie swojego syna Chrisa. Projektantka mody ślubnej dodała wspólne zdjęcie z maluchem i pochwaliła się swoimi szaleństwami z malutkim Jabłońskim.

Izabela Janachowska jest niezaprzeczalną ikoną stylu, elegancji i luksusu. Gwiazda telewizji i YouTuba nie oszczędza pieniędzy na swojej pociesze. Chłopiec ma wszystko, czego tylko zapragnie. Iza pochwaliła się jakiś czas temu ceną wózka, a ta przyprawiła jej followersów o ból głowy.

Nie chwali się jednak swoją rolą matki. Raczej rzadko wspomina o macierzyństwie i wykonywaniu obowiązków domowych. Janachowska bardziej odbierana jest jako dama, żona milionera, aniżeli gospodyni czy matka. Jak się jednak okazuje, projektantka i konsultantka ślubna jest bardzo ciepła, troskliwa i kochana względem dzieci.

Gwiazda nie oszczędza czasu na zabawę. Ta jest bardzo ważna i często obecna w wychowaniu malucha. Janachowska przyznała, że często wariuje i bawi się do upadłego z synkiem. Codzienne szaleństwa, jak widać dają obojgu mnóstwo radości.

Ze względu na natłok pracy i obowiązków oderwanego od mediów męża Izabeli, to właśnie mama jest tym bardziej obecnym rodzicem, co przynajmniej wynika z obserwacji Instagrama prezenterki TVN Style. Ten jednak także gdzie niegdzie przewija się przez rodzinne fotografie Janachowskiej-Jabłońskiej. Fani są po prostu zachwyceni podejściem gwiazdy do dzieci i jej wizerunkiem idealnej matki.