Jak Paweł Fajdek trenuje podczas kwarantanny? Kibice będą zaskoczeni [VIDEO]

Jak Paweł Fajdek trenuje podczas kwarantanny? Kibice będą zaskoczeni. Foto: print screen z YouTube/tvnpl
Jak Paweł Fajdek trenuje podczas kwarantanny? Kibice będą zaskoczeni. Foto: print screen z YouTube/tvnpl

Jak Paweł Fajdek trenuje podczas kwarantanny? Sportowiec pochwalił się filmem ze swojej domowej siłowni. Widać na nim jak podnosi swoje dwa buldogi za pomocą ręczników.

Paweł Fajdek trenuje podczas kwarantanny bardzo mocno, albowiem wciąż nie ma oficjalnej decyzji dotyczącej terminu igrzysk olimpijskich w Tokio. Sportowiec podzielił się z fanami nawet filmem ze swojej siłowni.

Fajdek przepasał ręcznikami swoje dwa buldogi – Coco i Chanel – a następnie zaczął je podnosić. W ten sposób zwierzęta zastąpiły mu hantle.

– Nie od dziś wiadomo, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Dziś nasza współpraca przeszła na wyższy level. Dwa moje skarby dzielnie znoszą trudy kwarantanny i bardzo chętnie biorą udział w treningu zastępczym. Oczywiście, co seria, to smakołyki. P.S. do ćwiczeń użyto niezwykle miękkich ręczników! – napisał pod nagraniem.

Film ten nie spodobał się jednak fanom, którzy uznali, że psy cierpią podczas takich ćwiczeń. Głos w sprawie zabrało również Towarzystwo Ochrony Zwierząt.

– Panie Pawle, rozumiemy, że obecna sytuacja w kraju może obciążać psychikę człowieka i stąd Pana zachowanie. Proszę jednak dobrze się zastanowić nad swoim zachowaniem i przemyśleć, czy psy są równie zadowolone z pana poczynań, jak Pan – zaapelowali przedstawiciele organizacji.

Fajdek usunął kontrowersyjny film, natomiast opublikował drugie nagranie.

– UWAGA! Film zawiera sceny, na których widać ręcznikową traumę moich psiaków. Tylko dla widzów o mocnych nerwach. #zajmijsieswojadupa – napisał pod filmem.

⚠️⚠️⚠️UWAGA⚠️⚠️⚠️🤯🤯🤯Film zawiera sceny na których widać ręcznikową traumę moich psiaków 🤯⚠️🤯⚠️🤯⚠️Tylko dla widzów o mocnych nerwach ⛔#zajmijsieswojadupa #🤟 #👌

Posted by Paweł Fajdek on Monday, 23 March 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here