Jakub Rzeźniczak tęskni za Edytę Zając? W sieci zamieścił wzruszający wpis. Czy Edyta wybaczy mu zdradę?

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając. Foto: Instagram
Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając. Foto: Instagram

Stara miłość nie rdzewieje? Jakub Rzeźniczak ostatnimi wywiadami i wzruszającym wpisem na Instagramie chce odzyskać Edytę Zając? Piłkarz chyba zrozumiał swój błąd. – Cała egzystencja sprowadzać się będzie do dłoni drugiego człowieka.

Przypomnijmy, że Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak dalej oficjalnie są małżeństwem, ale rozstali się. Modelka odeszła od piłkarza po zdradzie sprzed kilku lat, która poskutkowała ciążą kochanki. Jak się okazuje były piłkarz Legii Warszawa, mocno żałuje swojej decyzji o zdradzie. Świadczy o tym jego wzruszając wpis na InstaStories.

– Z czasem potrzebujemy dłoni. Nie pieniędzy, telewizorów, domu, auta, czy też lepszej pracy. Przychodzi moment, że cała egzystencja sprowadzać się będzie do dłoni drugiego człowieka, do jego obecności – czytamy we wpis Rzeźniczaka.

Jak dodamy do tego, wypowiedź piłkarza w “Przeglądu Sportowego” o Edycie Zając, wręcz pewne jest to, że piłkarz chciałby znów być z piękną Edytą.

– Bardzo źle, bo już tego nie zmienię, bo choć chciałbym cofnąć czas, nie jestem w stanie. Najgorzej, że zrobiłem to Edycie. Wiem, jak dobrą jest osobą, nie powinno jej to spotkać – mówił na łamach “Przeglądu Sportowego”.

Jakub Rzeźniczak fot. instagram.com
Jakub Rzeźniczak fot. instagram.com

Źródło: Instagram / Alaluna.pl