Jan Dąbrowski zdradza szczegóły baby shower. Wiemy, co dostali przyszli rodzice! [FOTO]

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz/Fot. Instagram: jdabrowsky

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz są jedną z bardziej kontrowersyjnych par polskiego show-biznesu. Kiedy okazało się, że spodziewają się dziecka, opinia publiczna zareagowała bardzo negatywnie i zarzuciła młodym lekkomyślność.

Na szczęście internetowe gwiazdy udowodniły, że rodzicielstwo im nie straszne i bardzo cieszą się ze zmian, jakie zajdą w ich rodzinie. W ostatnią niedzielę Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz zorganizowali baby shower, na które para zaprosiła swoich znajomych i rodzinę.

W rozmowie z “Pomponikiem” Jan Dąbrowski zdradził, jak wyglądała impreza i jakie prezenty przynieśli goście.

Zabawa była przednia. Przyszli nasi znajomi oraz część rodziny. Niestety nie zjawiła się cała rodzinka, bo robiliśmy baby shower w niedzielę. Jednak liczę, że na pępkowym będą wszyscy. Dostaliśmy cudowne prezenty. Wszystko było takie słodkie! Dostaliśmy małe buciki, małe skarpetki, fajne kocyki, słodkie ubranka i tak dalej. Myślałem, że się tam wzruszę. Na szczęście nie przynosili prezentów dla mnie, tylko dla naszej córuni. Ale to także trochę dla nas, bo nasz budżet rośnie i nie musimy kupować takich rzeczy” – mówi Jan.

Celebryta zdradza także, że rodzice Sylwii stanęli na wysokości zadania i kupili wnuczce przepiękny wózek. Obiecali także, że zajmą się urządzeniem pokoju dla małej! Młodych czeka teraz gorący okres. Przypomnijmy, że oprócz narodzin dziecka, para czeka także na ślub!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here