Jarosław Bieniuk były mąż Anny Przybylskiej przed sądem. Czy trafi do więzienia?

Jarosław Bieniuk trafi do więzienia? Foto: PAP
Jarosław Bieniuk trafi do więzienia? Foto: PAP

Mąż śp. Anny Przybylskiej – Jarosław Bieniuk stanie przed sądem w Sopocie. Byłemu piłkarzowi postawiono zarzuty w związku z naruszeniem ustawy przeciw działaniu narkomanii. Miał podać narkotyki dwóm osobom. Co więcej jedna z nich oskarżała go o gwałt!

Jarosław Bieniuk, były piłkarz i mąż Anny Przybylskiej, ma dziś stawić się na rozprawie w Sądzie Rejonowym w Sopocie. Jak podaje “Fakt”, ma zeznawać w roli oskarżonego w sprawie nieodpłatnego udzielenia narkotyków dwóm osobom. Co więcej jedną z nich miała być modelka Sylwia Sz., która wiosną 2019 r. oskarżyła Bieniuka o gwałt.

– Jarek zakleił mi buzię taśmą. Byłam związana. Wyrywał mi włosy, gwałcił mnie... – mówiła “Faktowi” modelka.

Jednak już w trakcie śledztwa nie znaleziono żadnych dowodów na to, że doszło do gwałtu na kobiecie. Dlatego Jarosławowi Bieniukowi postawiono jedynie zarzuty w związku z naruszeniem ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Były mąż Anny Przybylskiej twierdzi, że jest niewinny. Na dowód tego miał sam zgłosić się na policję.

“Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji” – napisał Bieniuk w oficjalnym oświadczeniu.

Wyszedł za kaucją w wysokości 20 tys. zł. Grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło: Fakt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here