Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” gwiazdą filmów dla dorosłych? Szokujące nagranie opłynęło internet

Jarosław Mergner fot. screen youtube.com
Jarosław Mergner fot. screen youtube.com

Woda sodowa uderzyła do głowy, czy kompletny akt desperacji? Widzowie programu “Chłopaki do wzięcia” i wierni fani “Jarusia” przecierają oczy ze zdumienia. W sieci pojawił się film, w którym bohater obnaża się przed kamerą.

Nagranie trafiło do jednego z najpopularniejszych serwisów z filmami “dla dorosłych” i niemal natychmiast zdobyło kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń. Widzowie wprost nie mogli uwierzyć, że roznegliżowany mężczyzna to właśnie słynny “Jaruś” z programu “Chłopaki do wzięcia”.

Okazuje się jednak, że sam Jarosław Mergner nie udostępniał tego nagrania na portalu. Zrobiła to kobieta, do której adresowany był film.

Jakaś szelma dała filmik i zaczęła się ze mnie naśmiewać. Ja sobie tego nie życzę. Ona mnie prosiła, teraz się ze mnie naśmiewa. Jestem osobą poważną. Chciałbym, żebyście mi pomogli. Dziewczyna zrobiła mnie w konia. Zwyzywała mnie, zrobiła ze mnie durnia. Mój filmik udostępniła w internecie, a to tak nie powinno być. Odezwała się na Messengera u mnie, nagrała mi się z głupotami, potem zablokowała i już tych nagrań nie ma. A sama chciała. Ja tego nie dałem. Jeśli filmik nie zniknie, pójdę z tym na policję. Jestem osobą sławną, chodzę do kościoła, chciałbym, żeby mi nikt głowy nie zawracał. Nie chcę problemów. Jestem załamany. Tego się nie da ukryć – tłumaczy na nagraniu zrozpaczony Jarek Mergner.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here