JLo twerkuje z rodziną. TAK wygląda bez makijażu?!

JLo twerkuje z rodziną. TAK wygląda bez makijażu?!
Jennifer Lopez/Fot. Instagram @jlo

Sposoby na nie zwariowanie w zamknięciu przez kilka tygodni są różne. Jedni podnoszą butelki, inni robią pompki na papierze toaletowych, a JLo twerkuje ze swoim mężem i dziećmi.

Jedna z najpopularniejszych światowych aktorek i piosenkarek, Jennifer Loper pokazała, jak można w ciekawy sposób spędzić czas z całą rodziną, każdego angażując w pewną aktywność. JLo nagrała filmik, na którym tańczy z dziećmi i mężem.

Filmik stał się hitem Internetu. Od razu posypały się komentarze zazdrości co do urody hollywoodzkiej piękności. Ta mimo wieku, może być wzorem dla niejednej, sporo młodszej celebrytki.

JLo na video wystąpiła bardzo nieoficjalnie. Fani, którzy przyzwyczaili się do jej błyszczących kreacji i niebotycznie wysokich obcasów, mogą poczuć się rozczarowani. Lopez tym razem postawiła na iście kwarantannowy look. Artystka pokazała się bez zdobień i bez grama makijażu.

Nagranie Jennifer w niedługim czasie po opublikowaniu, stało się tematem dyskusji w polskich mediach. Tak oto w “Pytaniu na śniadanie”, Marzena Rogalska nie mogła wyjść z podziwu nad sylwetką, formą i cerą piosenkarki. Słowa aprobaty również dotknęły niekonwencjonalnych metod integracji i nieprzemijającego szczęścia w związku JLo.

Fani powinni wziąć przykład z Jennifer Lopez i także przeznaczyć okres pandemii na wspólne aktywności ze swoją rodziną. Niestety większość wybiera komputer i telewizor…

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here