Jola Rutowicz mówi o koronawirusie. “To jak wojna światowa” [FOTO]

Jola Rutowicz mówi o koronawirusie.
Jola Rutowicz mówi o koronawirusie. "To jak wojna światowa". Foto: Facebook/Jollie Jolanta Rutowicz

Jola Rutowicz mówi o koronawirusie. Celebrytka użyła bardzo trafnego porównania. Jej zdaniem, epidemia przypomina wojnę światową.

Jola Rutowicz mówi o koronawirusie. Zwyciężczyni jednej z edycji programu “Big Brother” nie jest obecnie tak popularna, jak przed laty. Od czasu do czasu postanawia jednak o sobie przypomnieć.

– To jak trzecia wojna światowa. Sytuacja ogólnie wygląda u nas podobnie jak w Polsce, tylko Amerykanie starają się normalnie żyć i nie panikować. Inaczej się żyje, jak masz słońce i palmy. Ale strach pozostaje w każdym z nas, tylko staramy się tego nie okazywać… – powiedziała w rozmowie z portalem Wirtualna Polska.

Celebrytka wystosowała również apel.

– Potraktujmy to jako czas do zmiany i przemyśleń. Chyba Panu Bogu nie podobało się jak do tej pory żyliśmy. Czas na refleksję… Wyścig szczurów został zatrzymany – stwierdziła.

Rutowicz została zapytana, czy nie myślała o powrocie do Polski. Sytuacja w Ameryce staje się bowiem coraz bardziej poważna.

– Myślałam o tym, żeby przylecieć do Polski. Może uda mi się jeszcze złapać ostatni lot, aby być z rodziną w tych trudnych chwilach. Śledzę, co się dzieje w kraju i przyznam, że jestem bardzo dumna z Polaków. Wydają się być w tej sytuacji bardzo zdyscyplinowani i lojalni – odpowiedziała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here