Julia Kuczyńska tłumaczy się fanom z miłosnych decyzji. Czy jest szczęśliwa?

Julia Maffashion Kuczyńska/ Fot.Instagram

Jeden z najgorętszych tematów z życia influencerów, a mianowicie nowy związek Julii Kuczyńskiej, nie znika z ust fanów. Pod postami Maff co chwilę udzielane są kolejne porady życiowe oraz sugestie dotyczące jej dalszych poczynań.

Internauci dalej nie rozumieją, jak można zakończyć wieloletnią relację, która z czasem przeszła w narzeczeństwo, nad talerzem sushi. Uważają, że Czarek Jóźwik był dla Julii odpowiednim partnerem, a podjęte przez nią decyzje są błędne.

Teraz cała uwaga Maff skupia się na nowym partnerze – aktorze Sebastianie Fabijańskim, który coraz częściej oficjalnie pojawia się na instastory celebrytki.

Jedna z fanek postanowiła doradzić influencerce w sprawach sercowych i pod najnowszym zdjęciem opublikowała komentarz:

Maff… coś czuję, że posłuchasz serca i wybierzesz Czarka… Zagubiłaś się, ja też się zagubiłam, ale mój mężczyzna to zrozumiał i po powrocie nasz związek jest jeszcze mocniejszy. Tego też wam życzę” – czytamy jego treść.

Rozzłoszczona Julka postanowiła krótko i zwięźle odpowiedzieć obserwatorce. “Zagubiłam się? A czy my się w ogóle znamy?” – skwitowała Maff. Fanka chyba nieco się zreflektowała i postanowiła odpowiedzieć swojej idolce.

Nie znamy się. Wyrażam tylko swoje odczucia po tym, co widzę w twoim świecie instagramowym. Życzę wszystkiego dobrego” – napisała.

Jesteśmy ciekawi, czy decyzje podjęte przez Kuczyńską są ostateczne.

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here