Julia Wieniawa inwestuje w nieruchomości. Pierwsze mieszkanie kupiła gdy miała 18 lat!

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa. / foto: Instagram

Julia Wieniawa mimo swój młody wiek dorobiła się już sporego majątku. Gwiazda “Zawsze warto” zdradziła, ile kupiła już mieszkań.

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Swoją karierę zaczęła od roli Pauli w serialu “Rodzinka.pl” i od tamtej pory nie schodzi z ekranu. Celebrytka wzięła udział w nowej edycji “Tańca z Gwiazdami”, gdzie walczy o kryształową kulę w parze ze Stefano Terrazzino. Ostatnio Julka też zapowiedziała, że szykuje dla fanów niespodziankę. Jak się okazało, Julia od ponad roku pracowała nad własną marką kosmetyczną.

Mimo to, że aktorka ma dopiero 21 lat, dorobiła się już sporego majątku. Swoje pieniądze Wieniawa najchętniej inwestuje w nieruchomości. Podczas rozmowy z “Pomponikiem”, celebrytka zdradziła, ile już kupiła mieszkań.

– Na pierwsze mieszkanie udało mi się uzbierać pieniądze, gdy miałam 18 lat. To był taki pierwszy krok w dorosłość, dzięki czemu troszkę szybciej w nią weszłam. Zawsze uważałam, że najlepiej inwestować w nieruchomości, teraz posiadam trzy mieszkania. Z tym zapleczem zaczynam myśleć o innych inwestycjach, zaczynam trochę ryzykować… – wyznała Julia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here