Julia Wieniawa na przejażdżce rowerowej chwali maseczki ochronne: “Dzięki temu nie kicham tak bardzo od pyłków” [FOTO]

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa/Fot. Instagram

Julia Wieniawa mimo epidemii koronawirusa spędza czas aktywnie. Nie zapomina o nakazie noszenia maseczek, jest jej to nawet na rękę.

Julia Wieniawa już przed kwarantanną była bardzo aktywną fizycznie osobą. Jej udział w Tańcu z gwiazdami był tego dowodem. Teraz również nie zwalnia tempa. Na swoim instagramie w dalszym ciągu dzieli się odbytymi treningami. Ostatnio po zniesieniu obostrzeń wybrała się nawet na konną przejażdżkę z Tomaszem Oświecińskim.

Teraz postanowiła przerzucić się na rower. Na instagramie dodała zdjęcie, na którym pozuje na nim, a w tle widać Jeziorko Dziekanowskie. Aktorka nie zapomniała jednak założyć maseczki ochronnej zgodnie z obostrzeniami. Co więcej pochwaliła nawet jej działanie.

Dzisiejszy trening na świeżym powietrzu 🚴🏻‍♀️ A moja maska ma tez funkcje ochrony przed pyłkami 🤧 😜” – napisała pod zdjęciem.

Wcześniej mogliśmy się spotkać z krytyką od celebrytów z powodu noszenia maseczek. Na ten temat wypowiedziała się koronasceptyczna Viola Kołakowska, a nawet Edyta Górniak. Juli jednak wydaje się to nie przeszkadzać, a nawet znalazła plusy tej sytuacji.

Tak z ciekawości, czy wy w Polsce nawet, jak jesteście z daleka od ludzi, to musicie mieć te maski na twarzy, czy to po prostu do zdjęcia?” – zapytał jeden z internautów.

Wieniawa odpowiedziała: “W lesie itp. nie trzeba, ale ja akurat i tak nie zdejmuję, bo dzięki temu nie kicham tak bardzo od pyłków, ale mam okropną alergię