Julia Wieniawa pokazała projekt nowego mieszkania. Co za LUKSUSY!

Wieniawa: Znowu fashion victim. Kolejna wpadka gwiazdy
Julia Wieniawa/Fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa pochwaliła się w sieci projektem swojego mieszkania w “stylu Bali”. Będzie w nim miała luksusy nie z tej ziemi!

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Swoją karierę zaczęła od roli Pauli w serialu “Rodzinka.pl” i od tamtej pory nie schodzi z ekranu. Celebrytka wzięła też udział w nowej edycji “Tańca z Gwiazdami” i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu ma już ponad 1,7 milionów obserwujących.

Gwiazda “Zawsze warto” niebawem będzie miała kolejne mieszkanie. Julia pochwaliła się projektem w stylu Bali.

Właśnie odwiedziłam swoje nowe mieszkanie. Czeka mnie spory remont, więc jeszcze trochę czasu minie, zanim się tu wprowadzę, ale zaczęłam już robić taras na dachu i będzie pięknie – powiedziała w instagramowej relacji.

Przede mną gruby remont. To dopiero wizualizacje, a już cieszę się jak dziecko – dodała Wieniawa.

Julia Wieniawa Fot.screen:instagram.com/juliawieniawa
Julia Wieniawa Fot.screen:instagram.com/juliawieniawa
Julia Wieniawa Fot.screen:instagram.com/juliawieniawa

4 KOMENTARZE

  1. Nie lubię tych gwiazdeczek, bo piorą ludziom mózgi. Ale lubię jak ludzie w Polsce mają hajs. Nieważne czy politycy, czy gwiazdeczki, czy ktokolwiek inny. Czuje się jakby spokojniej o swoją przyszłość jak widzę, gdy inni się bogacą. Sam nie jestem jakiś biedny ale też nie mam majątku np Wieniawy, ale lubię mieć świadomość, że w moim kraju ludzie mogą żyć w luksusie. Że nie kupują apartamentów w Hiszpanii itd. Tylko tutaj ludzie, którzy potrafią robić pieniądze, mają chęci tutaj inwestować.
    Tak naprawdę to życzę wszystkim bogatym, kilka razy większych majątków, bo skorzysta na tym każdy.
    Więc promowanie lewicowych elit na tym portalu jest beee, ale fakt, że tu ładnie zarabiają i inwestują na miejscu jest super.

  2. Czego spodziewać się po brukowcu jakim jest alaLUNA.pl …gównianych wieści o jakiś tam gwiazdeczka, co w ‘holyłud” mogłyby zamiatać apartamenty. A tu w Wąchocku i Pcimiu na zadupiu to i Julka gwiazda 🙂

  3. Julka -luksów to ty wieśniaro jeszcze nie widziałaś. Myślisz, że jak błyszczy to luksus. Wracaj do obierania kartofli – to najlepiej ci wychodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here