Julia Wieniawa walczy z glutenem! Zobaczcie jak zrobiła bezglutenowe pierogi [FOTO]

Julia Wieniawa Foto:instagram.com/juliawieniawa
Julia Wieniawa Foto:instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa ma na co dzień mnóstwo obowiązków, między innymi dbanie o urodę i figurę. A to wcale nie jest proste! Aktorka od wielu lat zmaga się z chorobą, która może skutkować dużymi problemami z wagą.

O niedoczynności tarczycy dowiedziałam się mniej więcej cztery miesiące temu. Zauważyłam u siebie bardzo dużą senność, notoryczne przemęczenie i puchnięcie. Najbardziej było widać to u mnie na twarzy. Przynajmniej ja to widziałam” – powiedziała Wieniawa w wywiadzie dla “Vivy”.

Niedoczynność tarczycy, z którą zmaga się Julia może być bardzo niebezpieczna dla organizmu, chyba że… pilnujemy naszej diety! Świadomość z czego składają się nasze dania jest kluczem do sukcesu i może sprawić, że z czasem nasza choroba stania się niezauważalna.

Dowodem na to jest nienaganna figura Wieniawy, która nawet w Święta zamierza trzymać się restrykcyjnych zasad związanych z dietą. Na instastory aktorki pojawił się ostatnio talerz pierogów, które Julia zrobiła samodzielnie.

Niestety ciasto na wierzchu było w znaczącym stopniu zwęglone, co nie przeszkadzało Wieniawie w radości z tego, że pierogi są bezglutenowe! Aktorka podzieliła się także przepisem na swoje pierogowe ciasto, a oto on:

 2 jajka

– 2 łyżki oleju lub oliwy z oliwek

– 40 gramów skrobi ziemniaczanej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here