Julia Wieniawa znów zakochana? Wiadomo, kto skradł serce aktorki!

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa. / foto: Instagram

Julia Wieniawa już nie jest singielką? Kto skradł serce aktorki? Tego nikt się nie spodziewał.

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Swoją karierę zaczęła od roli Pauli w serialu “Rodzinka.pl” i od tamtej pory nie schodzi z ekranu. Młoda aktorka ma za sobą dwa niedanych związki: z aktorem Antkiem Królikowskim i muzykiem Alkiem Baronem.

Od starszych mężczyzn mogę się dużo nauczyć. Są doświadczeni życiowo i zawodowo, dajemy sobie nawzajem same fajne bodźce. Wiek to jest tylko liczba, ważne jest dla mnie to, co ktoś ma w głowie. Z młodszymi nie potrafię się dogadać – wyznała na łamach “Faktu”.

Ostatnio paparazzi przyłapali 22-latkę najpierw na nocnej randce z Maciejem Musiałem.

Amor znowu wziął ją na celownik i celnym strzałem połączył z bożyszczem nastolatek, aktorem Maciejem Musiałem – czytamy w “Twoim Imperium”.

Teraz jak podaje “Świat i Ludzie” Julia i Maciej spędzili ze sobą kolejny wieczór, po czym przenieśli się do mieszkania aktorki.

Samochód był zaparkowany pod blokiem aktorki jeszcze o trzeciej w nocy – czytamy w gazecie.

Mimo doniesienia aktorzy twierdzą, że ich spotkania odbywają się w gronie przyjaciół. Jednak ostatnio para spędza ze sobą coraz więcej czasu.

My, przyjaciele trzymamy kciuki, żeby ta przyjaźń przerodziła się w coś więcej – zdradza przyjaciółka Wieniawy dla “Świat i Ludzie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here