Justin Bieber opowiedział jak często kocha się z Hailey? “Robimy to cały dzień!”

Justin Bieber i Hailey Bieber . Foto: Instagram
Justin Bieber i Hailey Bieber . Foto: Instagram

Justin Bieber przez lata był bożyszczem nastolatek. Teraz piosenkarz się ustatkował i ożenił z Hailey Bieber. Celebryta przy każdej okazji powtarza, że tylko dzięki kobiecie swojego życia, poradził sobie z depresją. Modelka ponoć stara się go zaspokajać na każdy możliwy sposób.

Justin Bieber i Hailey Bieber w 2019 roku wzięli ślub w urzędzie, kończąc wszystkie plotki jakoby toi miał być przelotny romans. Celebryta na każdym kroku podkreśla, że znalazł kobietę swojego życia.

Dzisiaj Justin Bieber chętnie chwali się swoją żoną, a nawet uczynił ją jedną z głównych bohaterek dokumentu o ostatnich latach jego życia pt. Seasons. Co więcej muzyk odpowiedział na pytania widzów jak maja się ich sprawy łóżkowe! Zrobił to podczas koncertu w Londynie.

– Więc kiedy jestem z żoną, lubimy … domyślacie się, co robimy przez cały dzień. To robi się szalone. To wszystko co robimy. Lubimy oglądać filmy, lubimy Netflix i odpoczywanie – ale zdecydowanie najwięcej odpoczywamy – odpowiedział na pytanie fanki Justin.

Źródło: The Sun

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here