Już niedługo Dagmara Kaźmierska pojawi się na wielkim ekranie! “Film nie DLA DZIECI”

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska/ Fot.Instagram

Dagmara Kaźmierska rozpoczyna swoją prawdziwą karierę aktorską! Gwiazda formatu TTV wystąpi na wielkim ekranie! Patryk Vega zaprosił do współpracy sławną “królową życia”.

Patryk Vega właśnie ogłosił, że już niebawem premierę będzie miała jego najnowsza produkcja, “Pętla”, nad którą pracował w trakcie pandemii. Reżyser jak zwykle postawił na niemałe niespodzianki. Jedną z nich jest Dagmara Kaźmierska.

Vega od dawna lubi zaskakiwać swoich widzów. Kontrowersyjne tematy przedstawiane w iście żenujący sposób zdają się mu jednak nie wystarczać. Tym samym reżyser musi sięgać po co raz to bardziej spektakularne zabiegi.

Tym razem padło na wprowadzenie do filmu prawdziwie komediowej postaci. Jest nią Dagmara Kaźmierska, która od lat spełnia się w roli “królowej życia” w sławnym programie telewizyjnym. Dla kobiety rola w filmie pełnometrażowym jest z pewnością spełnieniem największych marzeń. Gra obok aktorów takich jak Stramowski, Warnke czy Królikowski bez wątpienia jest dla Kaźmierskiej zaszczytem. Da się to wywnioskować między innymi z treści wpisu, który zamieściła po oficjalnej premierze zwiastuna.

“😍😍😍DZIEŃ DOBRY 😍😍😍Kochani dziś ukazał się zwiastun najnowszego filmu Patryka Vegi ,,PĘTLA,,😘😘😘W którym miałam niesamowitą przyjemność zagrania 😘😘😘😎😎😎 Ostrzegam ! Film nie DLA DZIECI !💣” – napisała pod postem.

Czy myślicie, że Dagmara sprawdzi się w tej roli? Jeśli jeszcze nie widzieliście zwiastuna, znajdziecie go poniżej. Ostrzegamy jednak, że jest to zwiastun reżyserski bez cenzury i oglądacie go na własną odpowiedzialność!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here