Kajra znowu TO zrobiła. Zachwyceni fani gratulują Sławomirowi

Kajra znowu TO zrobiła. Zachwyceni fani gratulują Sławomirowi
Magdalena Kajrowicz/Fot. Instagram @superkajra

Magdalena Kajrowicz, czyli popularna “Kajra” lubi błyszczeć. Nie mogło być inaczej podczas uroczystości Polsatu, na której prezentowano wiosenną ramówkę stacji. Piosenkarka oszołomiła wszystkich fanów, którzy nie mogli wyjść z podziwu nad jej urodą.

Sławomir i Kajra, pod takimi nazwami występują na scenie, inaczej Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz. Para jest obecnie najpopularniejszym małżeństwem w branży disco polo. Mimo długiego stażu, są nierozłączni i wszystko robią razem. Ostatnio oboje dołączyli do nowego projektu telewizji Polsat “Przystanek radość”.

Nowy format już od pierwszego odcinka nie narzeka na brak oglądalności. Ta jest i to na bardzo wysokim poziomie. Fani chętnie oglądają swojego idola w kabaretowej odsłonie. Kajra nie pozostaje w tyle i również potrafi pokazać się z jak najlepszej stronie,

Wokalistka pokusiła się o udostępnienie na Instagramie zdjęcia z prezentacji wiosennej ramówki imperium Solorza. Internauci od razu oszaleli i nagle pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy pod adresem gwiazdy. Jeden z fanów pozazdrościł, a tym samym pogratulował gwieździe muzyki rock polo, tak wspaniałej żony.

Na marne jednak doszukiwać się odpowiedzi ze strony samej zainteresowanej czy jej męża. Ci dość rzadko mają czas na tego typu integracje z wielbicielami. Trzeba jednak przyznać rację “wychwalaczom” stylizacji Magdy, gdyż ta faktycznie wyglądała bardzo elegancko. Artystka umie zarówno kusić ciałem, jak i ubrać się niczym prawdziwa dama. Mimo szyku, nie zapomniała o dekolcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here