Kamil Lemieszewski wspomina swoją niedoszłą miłość

Kamil Lemieszewski wspomina swoją niedoszłą miłość
Kamil Lemieszewki/Fot. Instagram @kamillemieszewski

Choć Kamil Lemieszewski jest już po ślubie z Ewą Kępys, postanowił przypomnieć sobie i fanom swoje poszukiwania miłości na antenie BBC. Zwycięzca drugiej edycji “Big Brother 2”, mimo iż udostępnił filmik z poznania swojej potencjalnej partnerki, podkreślił, że kocha swoją żonę.

Kamil Lemieszewski na początku programu “Big Brother 2” nie pokazał się ze strony Don Juana. Niemniej jednak dołączenie Ewy Kępys do mieszkańców domu Wielkiego Brata, zauważalnie go zmieniło. Na antenie TVN 7, widzowie mogli zobaczyć jego emocje, pierwszy pocałunek, chandrę, a nawet łzy.

Laureat “Big Brohera 2” szczerze zwierzył się przed Wielkim Bratem i całą Polską ze swoich uczuć. Przyznał, że nigdy wcześniej nic takiego nie poczuł do żadnej innej kobiety. To była tzw. miłość od pierwszego wejrzenia.

Kępys nie była jednak łatwym kąskiem i dała nieźle popalić Kamilowi, gdy odeszła z programu na własne życzenie, by spotkać się z zakochaną w niej Natalią. Dziewczyna była bardzo zagubiona i potrzebowała upewnić się czy to, co czuje do Lemieszewskiego jest prawdą.

Ku zdziwieniu Kamila i widzów, dość szybko doszła do wniosku, że chłopak jest miłością jej życia. Na dowód tego odwiedziła go w reality show i dała dziwny upominek – surowe mięso. Para po zwycięstwie Lemieszewskiego, pobrała się i jak donoszą fanom na swoich profilach na Instagramie, ich uczucie kwitnie. Jednak Kamil postanowił zmierzyć się z przeszłością i udostępnić odcinek “Love in the Countryside”. Tam pojechał szukać szczęścia z zamiarem ułożenia sobie życia. Aczkolwiek zaznaczył, że jest szczęściarzem, bo poznał Kępys.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here