Karolina Korwin-Piotrowska ostro o filmie z Wieniawą i Sochą. “Jest zwyczajnie durny” [FOTO]

Karolina Korwin-Piotrowska/Fot. PAP
Karolina Korwin-Piotrowska/Fot. PAP

Karolina Korwin-Piotrowska po raz kolejny atakuje! Tym razem padło na recenzję filmu “Jak poślubić milionera?”, w którym główną rolę gra Małgorzata Socha. 

W polskiej komedii od lat przewijają się te same twarze aktorów. W tym przypadku jest podobnie. U boku Małgosi zagrała Małgorzata Foremniak, Julia Wieniawa i Barbara Kurdej-Szatan. W tak szanującej się produkcji nie mogło zabraknąć także amanta – Mikołaja Roznerskiego.

Na swoim Instagramie wypowiedziała się Karolina Korwin-Piotrowska, która jak zwykle nie przebierała w słowach.

– Czekam, kiedy jacyś sprytni filmowcy zrobią komedię, nawet romantyczną, o tym, jak powstaje polska komedia romantyczna. Bo ja już wiem. Przychodzi firma od pierścionków zaręczynowych i mówi: gra u nas w reklamach taka jedna pani blondynka, trzeba jej szybko załatwić tak, żeby zagrała w fabule. Dorzucamy w pakiecie samochód, który jest brzydki jak noc i parę nazwisk aktorskich, jakiś celebrytów z kronik towarzyskich, no bo żyć trzeba i jedziemy z koksem. Będzie zabawa. Nie ma zabawy.* Ten film nie jest zabawny. Jest zwyczajnie durny.* Ze scenariuszem, który chyba zginął, jeśli w ogóle był, to był odtwarzany w trakcie zdjęć z pamięci – zaczęła tyradę dziennikarka.

Dalej było tylko gorzej. Zaczęła obrażać grę aktorską praktycznie całej obsady!

To jest złe, głupie, nieśmieszne, fatalnie grane przez wszystkich (nawet Olszówka i Mecwaldowski równają do poziomu gleby), a do tego jest na poważnie, z wdziękiem sióstr Godlewskich, usiłujących śpiewać, dajmy na to do kołysanki. Bo gdyby to było ironicznie robione, to jeszcze dałoby się obejrzeć. Mamy 2019 rok. Świat się zmienia, a Marilyn Monroe, która grała w filmie pod takim samym tytułem, kilkadziesiąt lat wcześniej, z nieopanowanym wdziękiem i talentem, przewraca się w grobie. A tak paw. A tak wstyd. I ból zębów – kończy Korwin-Piotrowska.

Jesteśmy ciekawi, czy tym razem Julia Wieniawa odpowie na krytykę!

View this post on Instagram

I po premierze… Oto twórcy filmu @jakposlubicmilionera, zaznaczam nie wszyscy – wszyscy by się nie zmieścili na zdjęciu, niestety 🙁 Dla każdego z nas to był bardzo ważny dzień 😊Dziękuję każdemu z osobna za fantastyczną robotę i świetną atmosferę na planie. Mam nadzieję, że tak jak nam super się pracowało przy tym filmie, tak Wam będzie się go przyjemnie oglądać 😊 Zapraszam do kin! #filipzylber @wojciech.mecwaldowski @malgorzata_foremniak_official @ewawachowicz @mateovee @anita_sokolowskaa @juliawieniawa @maciejewska_kornelia @michal_malinowski_official @justynasteczkowska #jakpoślubićmilionera #premiera #polskiekino #polskakomedia #komediaromantyczna #event #polishmovie #newmovie #comedy #friends #dreamteam #squad

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here