Kasia Kowalska zagra koncert w czasie epidemii! Bierze udział w akcji “Koncertowanie pod blokiem”

Kasia Kowalska
Kasia Kowalska/Fot. Instagram

Kasia Kowalska postanowiła wziąć udział we wspaniałym projekcie. Już 2 maja zagra koncert w Ciechanowie.

Piosenkarka Kasia Kowalska miała w ostatnim czasie ciężki okres. Gdy jej córka została zdiagnozowana z koronawirusem było to dla niej koszmar. Ola na szczęście jest już w lepszym stanie, co udzieliło się również samej Kasi. Kobieta wstawia coraz więcej postów na instagramie, na których szczerze się uśmiecha lub pokazuje swojego uroczego kota.

Nikt nie przypuszczał jednak, że kobieta będzie miała siłę by tak szybko zagrać jakiś koncert. Nie mówiąc już o okazji. Z powodu epidemii koronawirusa wszystkie imprezy masowe zostały odwołane, ale niektórzy znaleźli sposób by temu zaradzić.

Pisaliśmy już o akcji “Pod oknami“, w której udział wzięła piosenkarka Ewa Farna. Zagrała koncert dla seniorów dosłownie pod ich oknami. Teraz i Kasia Kowalska poszła jej śladem. Kobieta zaangażowała się w projekt “Koncertowanie pod blokiem” w ramach którego artyści występują na otwartej przestrzeni między blokami. Odbywa się to w Ciechanowie, a jego mieszkańcy mogą posłuchać artystów wychodząc tylko na balkon.

Koncert Kowalskiej ma odbyć się 2 maja o godzinie 18 na osiedlu „Aleksandrówka II” (przy ul. Batalionów Chłopskich) w Ciechanowie. Będzie również transmitowany na żywo na oficjalnym facebooku Urzędu Miasta Ciechanów.

Organizatorzy i artyści proszą o wysłuchanie koncertów z okien lub balkonów mieszkań, niegromadzenie się w pobliżu wydarzenia, w szczególności o nieprzybywanie z innych dzielnic i miast. Przypominamy, że w przestrzeni miejskiej nadal obowiązuje konieczność zachowania bezpiecznej odległość 2 metrów, obowiązek zakrywania ust i nosa oraz przestrzegania zasad sanitarnych” – czytamy w ogłoszeniu.

Podoba wam się taka inicjatywa?

Koncertowanie🎤🎼🎸 pod blokiem‼️W Ciechanowie, w czasie stanu epidemii, zrealizowany zostanie wyjątkowy💣 projekt…

Posted by Urząd Miasta Ciechanów on Wednesday, April 22, 2020

W Ciechanowie, w czasie stanu epidemii, realizowany jest wyjątkowy projekt muzyczny „Koncertowanie pod blokiem”. Artyści…

Posted by Kasia Kowalska on Thursday, April 30, 2020