Katarzyna Figura wraca do formy i budzi grozę. Wygląda jak Hannibal Lecter! [FOTO]

Katarzyna Figura. Foto: YouTube screen/KINOrozmowa
Katarzyna Figura. Foto: YouTube screen/KINOrozmowa

Legenda polskiego filmu Katarzyna Figura niedawno szczerze przyznała, że przez wiele lat nadużywała alkoholu. Aktorka sięgała po napoje wyskokowe przez życiowy dramat, który spowodował mąż – tyran.

W walce z nałogiem aktorce pomagają jej córki – 17-letnia Koko i 14-letnia Kaszmir. Dodatkowo, jak twierdzą znajomi, Katarzyna Figura ma również nową pasję, której w całości się poświęca – fotografię. Aktorka uwielbia robić zdjęcia Bałtyku o poranku.

Wszystko to nie oznacza, że Katarzyna Figura na dobre zarzuciła filmową i teatralna karierę. Czego dowód zamieściła na Instagramie. Filmowa “bogini seksu”, która uchodziła swego czasu za największa seksbombę polskiego kina, pochwaliła się właśnie odegraniem roli Heleny Trojańskiej w przedstawieniu “Trojanki”, wystawionym w Lublinie w ramach Festiwalu Teatralnego „Scena W Budowie”.

To wspaniała wieść, że Katarzyna Figura powraca do wielkiej formy. Choć, dodajmy, na załączonym zdjęciu bardziej przypomina budzącego grozę, demonicznego Hannibala Lectera niż mityczną, ponoć najpiękniejszą kobietę w historii świata.

Najważniejsze jednak, że znów możemy oglądać ją na scenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here