Katarzyna Nosowska martwi się o Andrzeja Dudę! “Dajcie człowiekowi odpocząć!”

Katarzyna Nosowska Andrzej Duda
Katarzyna Nosowska, Andrzej Duda/ Fot.Instagram

Katarzyna Nosowska to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Artystka chętnie korzysta z dobrodziejstw internetu w żartobliwy sposób. Teraz jednak pokazała swoje zaniepokojenie o Andrzeja Dudę!

Katarzyna Nosowska bardzo często robi sobie żarty na Instagramie. Piosenkarka nagrywa i zamieszcza bardzo zabawne i humorystyczne filmiki. Tym razem na warsztat wzięła temat, który dotyczy każdego z nas – wyborów.

W filmiku Kasia wyraża swoje “zmartwienie” i “zaniepokojenie” obecną sytuacją i perspektywą jaka czeka na Andrzeja Dudę. Kobieta w filmie apeluje do obserwatorów, aby pomyśleli nad głową naszego państwa i “nie fundowali mu kolejnych pięciu lat życia w willi wśród starych mebli i licznych podróży czy słońce czy deszcz…”.

Jeśli jeszcze nie widzieliście filmiku, znajdziecie go poniżej!

View this post on Instagram

Pod rozwagę..🌝

A post shared by Nosowska (@nosowska.official) on

 

2 KOMENTARZE

  1. Kasiu Kochana – Tobie też damy odpocząć. To męczące tak podpisywać płyty, śpiewać, pomyśl o swoim głosie. Apeluję do ludzi – dajcie odpocząć przemęczonej Kasi – nie kupujcie jej płyt 😉 Ps. za Dudą nie jestem ale agitka na rzecz miglanca Rafałka jest żenująca, tak samo jak żenujący jest ten kandydat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here