Kayah i Przetakiewicz razem?! Co na to ich “wspólny” partner?

Kayah i Joanna Przetakiewicz
Kayah i Joanna Przetakiewicz/ Fot.Instagram

Kayah to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Wokalistka ma na swoim koncie masę płyt i sukcesów. Jak się okazuje, jeden z nich w pełni zawdzięcza swojemu byłemu mężowi…

Kayah i Rinke Rooyens byli małżeństwem, z którego mają syna, Rocha. Mimo rozstania byli partnerzy pozostają w bardzo dobrych relacjach. Jak się okazuje, piosenkarka ma również świetny kontakt z obecną partnerką Rooyensa, Joanną Przetakiewicz!

Z okazji minionego dnia ojca Kayah podzieliła się na Instagramie szczerym wyznaniem, które skierowała właśnie do byłego męża:

“@RinkeRooyens Ojciec mojego Dziecka! ❤️ Bez jego troski, opieki i poświęcenia, płyta „Kayah i Bregović” nie miałaby szansy ukazać się w 1999 roku! Wszyscy fani tej płyty, brawa dla Rinke!!! 👏🏻👏🏻👏🏻😁😁❤️❤️❤️ No i oczywiście wielkie całusy dla wszystkich SuperTatusiów, którzy są zawsze wsparciem dla swoich Dzieci! Dużo miłości ❤️❤️ #dzieńojca” – podpisała zdjęcie piosenkarka.

Rinke Rooyens nie pozostał dłużny. Szybko odpowiedział byłej żonie w bardzo miły sposób…

Dziękuję za Twoje piękne słowa od pięknej kobiety, którą jesteś. Za Twój magiczny głos, za wszystkie moje trudne chwile w życiu i że zawsze mogłem liczyć na Twoje wsparcie. Dziękuję za niesamowitą i piękną matkę, którą jesteś, dziękuję za najpiękniejszy prezent w moim życiu- nasz piękny ROCH, dziękuję za moją bratnią duszę JESTEŚ KOCHANA”  – odpowiedział Kayah były mąż.

Co na to Joanna?!

Wydawać by się mogło, że taka wymiana czułości między byłymi kochankami, może tylko zdenerwować obecną partnerkę Rooyensa, Joannę Przetakiewicz. Ta jednak udowodniła, że nie ma z tym najmniejszego problemu, a wręcz kibicuje dobrej relacji rodziców Rocha!

“Takie szczęście, że tak się stało i ta płyta powstała. Ile razy przy niej szalałam… Cudowna taka miłość i wsparcie wzajemne rodziców‼️” – skomentowała post Joanna Przetakiewicz.

Jak się okazuje obie Panie uczestniczą wspólnie w nowym projekcie. Szczegóły zdradziły w poście na profilu Kayah.

View this post on Instagram

Tadam! Taki oto finał sezonu w #tuiteraz Już dziś posłuchacie mojej audycji w pełni z kobietą petardą, kobietą rakietą, cudowną SuperENKą, która zachwyca mnie za każdym razem. Piękna ciałem i duchem! O zniewalającym uśmiechu i zaraźliwej, pozytywnej aurze. Swoją energię i siłę przekazuje od prawie dwóch lat projektowi @eranowychkobiet_klub Jeździ po całej Polsce, wspiera i jednoczy kobiety! Ramię w ramię. A już jutro premiera książki, w której zebrała opowieści Kobiet, którym udało się wyjść z ciężkich życiowych doświadczeń zwycięsko! 💗💗💗Audycję nagrałyśmy u mnie w domu. Wrzucę Wam kilka fragmentów w stories. A całości słuchajcie już dziś od 18:00 w @meloradio PS. Będzie też możliwość wygrania książek od Asi z jej pięknymi dedykacjami. Jak to zrobić? Słuchajcie audycji i obserwujcie social media meloradia. Miłego dnia. 😘😘 #joannaprzetakiewicz #kayah #eranowychkobiet #meloradio #rozmowa #audycja #muzyka #książka #niebałamsięotymrozmawiać #ramiewramie

A post shared by Kayah (@kayah_official) on

Co sądzicie o takiej relacji?

Comments are closed.