Kim z wykształcenia jest Danuta Martyniuk? Będziecie zdziwieni!

disco polo/Zenon Martyniuk wraz z żoną Danutą. Foto: PAP
Zenon Martyniuk wraz z żoną Danutą. Foto: PAP

Zenek Martyniuk poznał swoją ukochaną Danutę już ponad 30 lat temu. Kim jest żona gwiazdora disco polo i czym zajmuje się na co dzień?

Zenek Martyniuk i Danuta poznali się podczas majówki, na lokalnej potańcówce w Grabowcu. Co ciekawe, podczas pierwszego spotkania z Danutą, gwiazdor przedstawił się imieniem … Krystian. Z kolei przyszła żona Zenka powiedziała, że ma na imię Kinga.

Jak widać, była to miłość od pierwszego wejrzenia, ponieważ od tamtej pory są nierozłączni. W 2019 zakochani świętowali 30 rocznicę ślubu! Para doczekała się syna Daniela i wnuczkę Laurę.

Mimo to, że Martyniukowie często udzielają się, mało kto wie, kim z zawodu jest żona gwiazdora disco polo. Jak się okazuję, Danuta jest … pielęgniarką. Jednak Zenek na zarobki nigdy nie narzekał, więc ona wcale nie musiała pracować.

2 KOMENTARZE

  1. Martyniukow zdaje się jest pielęgniarka ,dlaczego nie otrzymała jeszcze wezwania na stawienie się do służby? Czy święte krowy to nie obowiązuje!Pujdzie do robotytoidechce jej się intryg i plotek ,odpoczynek i ulgę będzie miał Zenek i exsynowa

    • “Pielęgniarka lub położna, które nie wykonują zawodu łącznie przez okres dłuższy niż 5 lat w okresie ostatnich 6 lat,a zamierzają podjąć jego wykonywanie, mają obowiązek zawiadomić o tym właściwą okręgową radę pielęgniarek i położnych i odbyć trwające nie dłużej niż 6 miesięcy przeszkolenie pod nadzorem innej osoby uprawnionej do wykonywania odpowiednio zawodu pielęgniarki lub położnej, legitymującej się co najmniej 5 letnim doświadczeniem zawodowym…” Nikt pani Martyniuk ciągał do roboty nie będzie. Zresztą stać ją na to, żeby w domku siedzieć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here