Kinga Duda wcale nie taka niewinna! Dziewczyna zmaga się z koszmarnym nałogiem

Prezydentówna Polski UZALEŻNIONA. Duda WALCZY do końca
Kinga Duda/Fot. PAP

Nie ma ludzi bez skazy, nawet jeśli jest się dzieckiem pary prezydenckiej. Kinga Duda, bo o niej mowa, od lat nie może poradzić sobie z nałogiem. Choć wszyscy myśleli, że córka Andrzeja Dudy rzuciła palenie, to jednak przyłapano ją ostatnio z papierosem w dłoni.

Według serwisu Planeta.pl, Kinga Duda wróciła do nałogu, z którym niegdyś walczył jej ojciec. Również i Prezydent miał kilka lat temu problem ze zbyt częstym paleniem. W przypadku Andrzeja Dudy udało się to powstrzymać, inaczej jest jednak z Kingą.

To bardzo zły nawyk. Palenie szkodzi, podobnie jak niezdrowe jedzenie. Trzeba skończyć z tym nałogiem. Poza tym niewygodnie jest być palaczem, trzeba wychodzić na zewnątrz, robić zamieszanie. Mam nadzieję, że będę też tak zdeterminowany jak mój syn, jeśli chodzi o papierosy – komentował kilka lat temu Andrzej Duda.

 

9 KOMENTARZE

    • a swoja drogą, czy taki szmatławiec może kogokolwiek wypromować, np. Bosaka. Przecież Najwyższy czas to ściek informacyjny żądny sensacji.

      • Racja, mam wrażenie, że czytam jakiś Fakt, albo inne gówno dla mikrocefalów. I jeszcze te przekierowanie na alaluna.pl. co się stało?

    • 90% facetów nigdy nie widzi kobit bez tapety na gębie, no chyba że po ślubie, co którejś przestaje zależeć bo już udało się oszukać, złapała frajera.

  1. Pali papierosa, pokazała dupę, zmieniła fryzurę, zrobiła tatuaż -tym ekscytuje się Najwyższy Czas. Jebany brukowiec.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here