Kinga Rusin opuściła Polskę! Wyprowadziła się na stałe? [FOTO]

Kinga Rusin dba o swoje bezpieczeństwo. Czyżby gwiazda bała się o swoje zdrowie? Foto: print screen z YouTube/Magazyn Gala
Kinga Rusin dba o swoje bezpieczeństwo. Czyżby gwiazda bała się o swoje zdrowie? Foto: print screen z YouTube/Magazyn Gala

Kinga Rusin nie pracuje w TVN. Po 15 latach odeszła ze stacji telewizyjnej. Okazuje się, że nie mieszka już w Polsce.

Gwiazda TVN, wieloletnia prowadząca “Dzień Dobry TVN” nie pojawiła się w jesiennej ramówce stacji. Z programu śniadaniowego odszedł także jej medialny partner, Piotr Kraśko.

Kraśko pozostał jednak w firmie i przeszedł do “Faktów TVN”. Rusin natomiast kompletnie zniknęła z pola widzenia.

Odejście z TVN Rusin tłumaczyła tym, że chce rozwijać swoją firmę, która zajmuje się produkcją kosmetyków naturalnych.

Rusin wyjechała z Polski

Teraz okazuje się, że Rusin wyjechała z Polski. I to nie na wakacje. Po prostu wyprowadziła się. Na jak długo? Na razie nie wiadomo. Może na stałe.

Była dziennikarka wyjaśnia, że jest niezależna finansowo, a firmę może prowadzić zdalnie i z tego korzysta. Wraz z partnerem Markiem Kujawą zaszyła się na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim.

Rusin wrzuciła na Instagrama dwa zdjęcia ze swojego nowego miejsca zamieszkania. W pierwszym pozuje w obcisłym stroju kąpielowym na tle oceanu. I opisuje, jak wygląda jej nowa codzienność.

Na drugiej fotografii Rusin pochwaliła się, że uprawia sport – kitesurfing.

“Od połowy listopada pracujemy razem z Markiem z maleńkich wysp na Oceanie Indyjskim. „Biuro” jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi” – opisuje Rusin.