Kolejne “royal baby” w drodze! Która księżna spodziewa się dziecka? [FOTO]

Książę Wilhelm i Księżna Stefania/ Fot.Instagram @courgrandducale

Już za kilka miesięcy na świecie przywitamy kolejne „royal baby”. Tym razem mowa jednak o Luksemburgu… Jak wiadomo z oficjalnego oświadczenia, książęca para spodziewa się pierwszego dziecka.

Książę Wilhelm i jego małżonka właśnie oczekują przyjścia na świat ich pierwszego potomka. Z oświadczenia wynika, że księżna Stefania jest obecnie w czwartym miesiącu ciąży, a maleństwo ma urodzić się w maju 2020 roku.

Radosną nowinę przekazano za pomocą oficjalnego komunikatu, jednak na instagramowym profilu pary również możemy zobaczyć zdjęcie zapowiadające szczęśliwych przyszłych rodziców.

„Ich Królewskie Wysokości, Wielki Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają, że Dziedziczny Wielki Książę i Księżna oczekują pierwszego dziecka. Przyjdzie ono na świat w maju. Wielki Książę i Księżna, a także członkowie obu rodzin są zachwyceni wiadomością i nie mogą być bardziej szczęśliwi” – możemy przeczytać pod zdjęciem pary.

Następca tronu ożenił się ze Stefanią w 2012 roku. Długo więc zwlekali z decyzją o dziecku. Jednak teraz, po blisko 8 latach, nareszcie powitają na świecie swojego pierwszego potomka. Płeć pociechy nie jest jeszcze znana. Książęca para z pewnością podzieli się tą informacją tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here